Кузнецовський «Моноліт» переміг у Чемпіонаті області з пляжного футболу [+Фото]
Участь у чемпіонаті брало дев`ять команд, котрі були розділені на три групи, по три команди в кожній. Переможці груп – «Моноліт», «Рівнегаз» та «Ізотоп» (Кузнецовськ) - вийшли до півфіналів. Четвертим учасником ігор «на виліт» стала краща друга команда – «Славія».
У півфіналах «славісти» здолали «Ізотоп» у післяматчевих пенальті (основний час завершився із рахунком 2:2), а «Моноліт» переміг діючого чемпіона області з пляжного футболу «Рівнегаз».
Представники Рівного поступилися і у «малому фіналі» для «Ізотопа» з рахунком 2:4.
Сильнішими виявилися кузнецовці і у фіналі, де «Моноліт» переміг «Славію» із рахунком 2:0 та став чемпіоном області з пляжного футболу сезону 2015.
МИ ЩЕ ПИСАЛИ:
На Рівненщині проведуть сьомий чемпіонат області з пляжного футболу
У збірну 3 туру Чемпіонату України потрапили два гравці «Вереса»





Ізотоп, пляж, чемпіонат області, Володимереччина, Біле озеро, Кузнецовськ
Мешканець Рівненщини постане перед судом за побиття

До суду скеровано обвинувальний акт щодо 24-річного жителя Дубна, якого підозрюють у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень 55-річному чоловіку.
переглядів: 247
У Рівному відкрили меморіальну дошку на честь рівнянина-Захисника

Сьогодні на фасаді Рівненського ліцею №1 відкрили меморіальну дошку на честь загиблого Героя, випускника закладу – Романа Машука.
переглядів: 208
На Рівненщині очікують заморозки

У найближчі дні в нашій області збережеться прохолодна погода з нічними заморозками.
переглядів: 225
День партнерства на Рівненщині: будуємо міжнародні зв’язки разом

Сьогодні на Рівненщині триває День партнерства, присвячений Дню Європи в Україні. Захід об'єднав представників дипломатичних установ, міжнародних організацій та місцевого самоврядування задля обговорення досвіду співпраці та реалізації спільних проєктів.
переглядів: 242
На Дубенщині нетвереза водійка перекинула авто та злетіла в озеро

Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора поблизу села Опарипси, Дубенського району. Водійка автомобіля Hyundai Santa Fe не впоралася з керуванням на заокругленій ділянці дороги: машина збила дорожній знак, перекинулася і врешті злетіла в озеро.
переглядів: 368