17.08.2015, 17:30

Як правоохоронці Рівненщині борються із проституцією

У період з 27 липня по 14 серпня 2015 року на території Рівненської області проводилися оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Нічне місто», під час яких правоохоронці виявляли осіб, котрі займаються протиправними діяннями у сфері суспільної моралі.
Працівники відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, УМВС України в Рівненській області за період проведення заходів виявили та задокументували 24 факти вчинення кримінальних правопорушень у сфері суспільної моралі.

Зокрема встановили вісім фактів вчинення сутенерства, вісім фактів звідництва та вісім фактів розповсюдження порнографічної продукції та творів, що пропагують культ насильства та жорстокості.

За усіма ними відкрили кримінальні провадження за статтями 303, 320, 300 та 301 відповідно Кримінального кодексу України.

До суду правоохоронці скерували 26 кримінальних проваджень та склали 16 адміністративних протоколів за статтею 181-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення на осіб, які займались наданням сексуальних послуг за грошову винагороду, про це повідомили у СГЗ УМВС України в Рівненській області з посиланням на матеріали ВБЗПТЛ УМВС.
Щасливе Рівне