03.09.2015, 15:03

Який диван не можна і не варто вибирати

Ілюстративне фото

На жаль, на ринку м'яких меблів України не все ідеально, маса диванів виготовляються в гаражах, дуже багато предметів м'яких меблів продається на базарах без перевірки документів виробника. А це численні приводи бути розчарованими, коли купили диван, ціна якого була недорогою.
З такими покупцями складно працювати і приємно в один і той самий час. Консультантам інтернет-магазину МебельОк доводиться наводити безліч аргументів на захист виробників меблів в Україні, які пропонують споживачам сертифіковану і якісну продукцію. Зате після придбання користувач залишається приємно здивований, користуючись диваном багато років без необхідності його ремонту або терпіти його передчасне "старіння".

Жадібний платить двічі.

Це прислів'я про довірливих покупців, які ведуться на ціну, але не завдаються питаннями перевірки якості товару. Тому купивши дешевий диван, через короткий час змушені його ремонтувати або викидати і купувати новий.

Сім разів відміряй, один - відріж.

Цим принципом керуються тестувальники диванів МебельОк, проводячи перевірку продукції нових меблевих фабрик, які звертаються в магазин з питань співробітництва.

- Тому ми впевнені, що в МебельОк тільки якісні меблі.
- Тому не боїмося представити читачеві і покупцеві перелік симптомів хвороб дешевих диванів і крісел.

У МебельОк Ви не купите такі меблі

Хвороби неякісних меблів, їх причини та способи лікування

Диван скрипить

Причин скрипу дуже багато: від неякісного пружинного блоку усередині дивана, до поганого сушіння дерев'яних складових і поганої проклейки каркаса.
Можливо, Ваш диван перезимував на складі, який погано опалювався або не опалювався зовсім, тому й встиг набратися вологи і запастися музикою для Вас

Що робити?

1. Такий недолік є вадою, тому у відповідності з Законом України "Про захист прав споживачів" Ви можете повернути його продавцю і вимагати назад гроші, якщо виявили скрип протягом 14 днів з моменту покупки.

2. Звертатися по гарантії, щоб диван позбавили музичності. Повірте, скрипучий диван полагодити - це рівносильно його створенню, тому після "ремонту" до Вас приїдуть нові м'які меблі.

Пружини вилізли з сидіння

Виключаємо випадок, коли вага сплячого або сидячого на дивані був істотно вище допустимої згідно з паспортом виробу.

Тоді причини такі: виробник поклав неякісний повсть або ППУ маленької щільності, або збирач просто забув вкласти один з шарів в матрац дивана.

Що робити?

Звертатися до продавця з вимогами виправити брак.

З дивана виросла рослина

Ваш диван був виготовлений з сирого дерева, і атмосфера в Вашому домі сприятливо вплинула на його зростання.

З хороших новин: каркас дерева не був оброблений ніякими хімічними засобами, тому дерево продовжувало жити.

Що робити?

Можна перетворити диван у великий вазон і продовжувати вирощувати дерево в будинку або звернутися до продавця з вимогою замінити виріб на новий або позбавити каркас дивана зростаючих елементів. Повірте, заміна каркаса - це виготовлення м'яких меблів з нуля.

Сидіння дивана провалилося

Причин ями в дивані кілька:

- у Вашому дивані лопнула пружина або кілька, тому що із слабкого або іржавого металу (тут знову виключаємо випадки зайвого навантаження на диван, не передбаченої паспортом виробника)

- балка у каркасі дивана була з сучком, в цьому місці з'явилася тріщина,
ламельний блок з негнучкої деревини, яка не призначена для виготовлення ламелей.

Що робити?

Викликати представників продавця, щоб забрали диван і повернули цілим.

Після сну на дивані свербить тіло

Вітаємо! Ви не одні спите на дивані, а ще й сім'я клопів або цвіль. При виробництві дивана були використані тканини, повсть або текстильні відходи, які зберігалися з порушенням санітарних умов.

Що робити?

Викликати СЕС, щоб перевірити всю квартиру. Якщо «мешканці» тільки в дивані, і він куплений кілька днів тому, отримати підтверджуючий документ про наявність живих істот в дивані від СЕС, отримати висновок від лікуючого лікаря, боротися з продавцем за повернення грошей за диван і відшкодування понесених збитків.

Не замовляйте дивани в оббивці з розпродажних залишків!

Не купуйте меблі у неперевірених продавців – довіряйте кращим!

Матеріал, представлений у цій статті, є рекомендаціями до дії, вина або невинність продавця або покупця повинна бути доведена в кожному окремому випадку.

Сайт: nv.ua
/ukr/lifestyle/health/jakij-divan-kupiti-ne-mozhna-i-ne-varto-v-teperishnij-chas-61332.html
Щасливе Рівне