05.09.2015, 10:30

На Рівненщині міліціонери відвідали «особливих» дітей [+Фото]

Аби привітати з початком нового навчального року діток Ясениницького навчально-реабілітаційного центру, вчора до закладу з подарунками та вітамінними солодощами навідалися правоохоронці Рівненського районного відділу міліції.
Про це повідомила Марія ЮСТИЦЬКА з Рівненського РВ УМВС України
в Рівненській області.


День знань – це святковий день як для дітлахів, так і для батьків. Але, дивлячись на таких дітей, стискається серце, адже всі п’ятдесят діток мають фізичні та психічні вади. З їх числа шість малеч – сироти.

Старшокласники Рівненщини, візьміть участь у конкурсі "Мій вчитель - найкращий"!— Звичайно, коштом державного бюджету заклад та, відповідно, діти забезпечені усім необхідним, — розповідає директор реабілітаційного центру Степан Копера. — Однак, приїзд гостей, а тим більше в погонах, та ще й з гостинцями для дітей – це по-справжньому велике свято.Степан Михайлович розпочав благе діло з «нуля», сам будував та облаштовував Центр. Керує він закладом вже майже 33 роки, тому як ніхто краще знає, що саме потрібно таким хворим діткам.

Оскільки вік дітей різний – від 4 до 14 років, - тому правоохоронці вирішили привезти презенти загального характеру. Заступник начальника – начальник міліції громадської безпеки Сергій Харковський та начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Богдан Загурський завітали до Центру з кавунами, динями, банами, апельсинами та помідорами. А щоб дітлахам було весело зустрічати гостей, співробітники міліції прихопили ще п`ять м’ячів та конструктор.

Де підготувати одинадцятикласника до вступу-2016— Відвідувати на свята підшефні заклади вже стало невід`ємною складовою всього життя підрозділу, — ділиться враженнями про роботу тимчасово виконуючий обов`язки начальника Рівненського райвідідлу Віталій Дмищук. — Ми не ставимося до цього, як до виконання службових обовязків. Це вже, наче, наші діти, до яких ми приїжджаємо і надалі будемо відвідувати і максимально допомагати. Вони – наше майбутнє.

На дитячих обличчях, які ще не вміють приховувати емоції, радісно світилися очі, хоча усмішка з`являлася рідко, адже це ж «особливі» діти. Вони захопливо вигукували «є» після кожного спалаху фотоапарату, а під час екскурсії по закладу хапали за руки і просили ще фотографувати.І хоча правоохоронці, які прибули сюди вперше, зробили хорошу справу, від побаченого назад на роботу їхали мовчки. Адже, у кожного є свої діти, і тільки тепер вони зрозуміли, що насправді вони – щасливі батьки.
Щасливе Рівне