14.09.2015, 17:30

ОДЕК розпочав фінал аматорського чемпіонату з перемоги [+Відео]

Оржівський ОДЕК успішно стартував у фінальному етапі Чемпіонату України з футболу серед аматорів. У дебютному поєдинку проти господарів турніру - команди «Балкани» - клуб з Рівненщини святкував перемогу з рахунком 2:1.
Сам поєдинок відбувся у суботу 13 вересня. У першій грі фінальної частини оржівцям протистояли господарі фінальної частини з Зорі Саратського району Одеської області.

Оржівці першими відкрили рахунок у зустрічі – на 19-й хвилині відзначився Андрій Наумець. Щоправда, на перерву команди пішли за нічийного рахунку - «балканці» провели «гол у роздягальню».

А перемогу ОДЕК приніс точний удар капітана Сергія Чикалюка-Козакевича на 72-й хвилині зі штрафного.

ОДЕК оформив путівку до фіналу Чемпіонат України серед аматорів

Аматорський чемпіонат України: ОДЕК розійшовся миром з «Єдністю»

Окрім «Балкан» в групі з ОДЕКом ще дві команди – «Єдність» та «Інгулець-2». За підсумками одноколового турніру лише переможець групи отримає право зіграти у фіналі Чемпіонату та поборотись за золоті медалі із переможцем іншої групи, де виступають «Рух», ФК «Вінниця», «Жемчужина» (Одеса) та «Колос» (Зачепилівка). Фінальний матч відбудеться у суботу 19 вересня на стадіоні «ім. Б. Тропанця» (с. Зоря).

Результати матчів.
Група А
І тур, 13.09 (неділя)
Рух (Винники Львівської області) – Колос (Зачепилівка Харківської області) 5:1 (2:0)
(Романюк, 15; Алієв, 28; Кікоть, 51, 72; Шептицький, 62 — Жигалов, 56)
Нереалізований пенальті: Воробей (К), 90+3
Стадіон «Іван» (Одеса) 150 глядачів

ФК Вінниця – Жемчужина (Одеса) 2:2 (0:2)
(Волошинський, 54, 64 — Гайдаржи, 28; Паламар, 30)
Стадіон «Іван» (Одеса) 300 глядачів

Група Б
Єдність (Плиски Чернігівської області) – Інгулець-2 (Петрове Кіровоградської області) — 2:0 (2:0)