15.09.2015, 14:00

До уваги платників податків! Змінено порядок заповнення платіжних документів

ДПІ у м. Рівному інформує, що з 1 вересня 2015 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 24.07.2015 №666. Цим наказом затверджено Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів (далі - Порядок).
Відповідно попередній наказ із зазначених питань від 22.10.2013 №609 визнано таким, що втратив чинність.

Що загрожує рівнянам за невчасну реєстрацію податкових накладних

Так, у Порядку наведено алгоритм і приклади заповнення поля «Призначення
платежу» розрахункового документу при сплаті (стягненні) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійсненні бюджетного відшкодування ПДВ, поверненні помилково або надміру зарахованих коштів.

Також, зокрема, Порядком передбачено, що в разі наявності в платника податків/платника ЄСВ податкового боргу/недоїмки з ЄСВ розрахунковий документ на переказ коштів приймається до виконання незалежно від напряму сплати, зазначеного в полі «Призначення платежу» розрахункового документа, а зарахування коштів відбувається в порядку черговості, визначеному Податковим кодексом, поміж тим такому виду сплати органами ДФС присвоюється код виду сплати 140.

Рахунки для сплати єдиного внеску від сьогодні змінено

З повним текстом Порядку Ви можете ознайомитись перейшовши за посиланням:
http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/nakazi/63910.html.
Щасливе Рівне