Раритетний "Мерседес" знайшли у Шепетівці
викрали автомобіль «Мерседес», який належить її синові.
У Рівному викрали авто, що належало китайцям
Повідомлення про крадіжку транспортного засобу черговий по управлінню Державтоінспекції Рівненської області відразу довів до особового складу працівників ДАІ, які у цей час несли службу. Крім цього, було орієнтовано і сусідню Хмельницьку область, адже під час проведення розшукових заходів стало відомо, що викрадену іномарку перевозили на лафеті у напрямку міста Шепетівка.
У цей же день працівники ВДАІ Острозького району розшукали викрадений «Мерседес». Він знаходився у гаражному приміщенні 23-річного жителя міста Шепетівка. Крім цього, були затримані і особи, які ймовірно скоїли цей злочин.
Ними виявилися 23 та 24-річні жителі міста Шепетівка. Наразі за фактом крадіжки працівники міліції відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України, повідомили у прес-службі УДАІ УМВС України в Рівненській області.

У Рівненському зоопарку психологи поліції Рівненщини організували терапевтичну сесію для поранених захисників

У Рівненському зоологічному парку відбулася унікальна групова сесія для поранених військових та членів їхніх родин. Захід під назвою «В обіймах природи» був організований психологічною службою поліції Рівненщини в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти_як?» та проєкту МВС «Пункт психологічних практик».
переглядів: 56
У Сарнах 13-річного хлопчика госпіталізували після пожежі

Учора, 9 серпня, у місті Сарни Рівненської області сталася пожежа у господарській будівлі, внаслідок якої постраждав 13-річний хлопчик. Його з опіками госпіталізувала бригада екстреної медичної допомоги. Рятувальники оперативно ліквідували загоряння, однак вогонь встиг завдати значних збитків.
переглядів: 299
Черги аж до входу: у центрі Рівного відкрився магазин відомого українського бренду

У самому серці Рівного відбулося відкриття нового магазину популярного бренду Keti Soho. Подія зібрала чимало відвідувачів — черги до магазину почали формуватися ще до відкриття торгового центру.
переглядів: 288
На Рівненщині відпрацьовують дії на випадок ракетних ударів

Протягом серпня-жовтня на Рівненщині відбуватимуться масштабні навчання з цивільного захисту. Головна мета – відпрацювання дій у разі виникнення аварій на промислових та інфраструктурних об’єктах, спричинених ракетно-бомбовими ударами російських військ.
переглядів: 236
Вихідні у бібліотеці Рівного: цікаві заходи для кожного на 10 серпня

Якщо ви плануєте провести неділю з користю, творчістю та гарним настроєм, то не пропустіть захоплюючі заходи, які чекають на вас у бібліотеці Рівного 10 серпня.
переглядів: 295
Реклама