19.09.2015, 17:00

Рівненський глянцевий журнал “ВІТАЄМО!” розпочинає проект “Маленькі таланти”

Якщо ваша дитина вміє малювати, співати, танцювати, робить орігамі чи має інший талант і ви мрієте, щоб його побачили не тільки ваші родичі та друзі, а уся Україна та світ, тоді наш проект САМЕ ДЛЯ ВАС!
Ми переконані, що кожна дитина має талант. Адже це може бути весела пісня, фантастичний танець, цікавий малюнок, оригінальне орігамі... Дитина сама може розповісти про себе та свої захоплення, а якщо соромиться камери, то за неї це може зробити мама чи тато!

“Маленькі таланти” - це можливість зняти відеоролик про вашу дитину (від 5 до 10 хвилин), розмістити її красиве фото у глянцевому журналі “ВІТАЄМО!” (у форматі півсторінки) з короткою розповіддю про неї, а також побачити статтю про вашу дитину на сайті OGO.ua.

Тепер не потрібно збирати усіх друзів та знайомих у себе вдома, щоб ваша дитина вилазила на стілець та розповідала вірш, адже ви зможете надіслати їм власний відеоролик (який буде розміщено на каналі youtube OGO.ua) і вони все побачать на власні очі. А подарований випуск глянцевого журналу, з фото вашої дитини, вразить усіх рідних та знайомих.

Тому не вагайтеся, адже проект “Маленькі таланти” вже стартував! Ми чекаємо САМЕ НА ВАС!

Керівник проекту — Валерія ЦУКАНОВА тел. 0638212031

Вартість участі у проекті — 300 гривень.