22.09.2015, 13:30

Рівняни у соцмережах сперечаються, чи потрібна реєстрація домашніх котів і собак

Фото www.4lapy.by

Адже запровадити її влада Рівного планує орієнтовно наступного року.
Як писало “ОГО”, рівнян хочуть зобов'язати реєструвати домашніх котів і собак, щоб могти притягнути до відповідальності власника, якщо тварину викине, чи повернути її, якщо загубилася. Це викликало бурхливе обговорення у соцмережі Фейсбук.

Власникам небезпечних порід собак Рівного доведеться страхуватися

“Ага, щоб потім тварин у рахунок на “комуналку” вписати, ніби, ваші улюбленці випили, спалили стільки-то води і світла”, - відреагувала Ольга Прибільська.

“Краще б змусили лайно після своїх собак збирати, то було б більше толку”, - написав в обговоренні статті Тарас Прибільський.

Центр Рівного заполонили бродячі собаки

“Хрущов на початку 60-х також описав всю худобу та навіть садові дерева. А потім наклав податок на все. Люди почали вирізати скот та знищувати сади.Може, комусь також засвербіло проявити такий маразм?” - поцікавився Олександр Демчик.

Безпритульні собаки Рівного: як вирішити проблему?

“Живу за містом. Щороку до нас вивозять з міста хто - стару вівчарку, хто - обридлого пуделя, хто - маленьких цуценят чи кошенят. Ви погралися чи ваші діти з тваринкою, а як набридла - на смітник. А вони помирають голодною смертю. ВИ НЕПОТРІБ, ВИ ЛЮБИТЕ ТІЛЬКИ БАБЛО. І баблом вас треба карати. Зник зареєстрований собака - штраф офігенний, щоб зрозумів: треба твоїй дитині собачка чи ні” - підтримав ініціативу з реєстрації тварин Юрій Черуха.
Щасливе Рівне