Старшого контролера за лікарняними благодійними внесками у Рівному вже знайшли
Як повідомила «ОГО» начальник міського управління охорони здоров'я Вікторія Покоєвчук, сьогодні на засіданні обрано голову наглядової ради. Ним став Юрій Лазаревич — голова Рівненського відділення Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ-СНІД. Також до складу наглядової ради ввійшли представники організацій «ОПОРА», «Діабетик», «Скарбниця надії», «Вітрила надії» та інші. Є у наглядовій раді і медики: Ігор Гнатків — лікар поліклініки №2, який представляє профспілкову організацію медиків, Галина Москаленко — головний міський позаштатний терапевт, Сергій Сулімовський — головний міський позаштатний гінеколог, головний лікар пологового будинку тощо.
Старшого контролера за лікарняними благодійними внесками у Рівному ще не обрали
До речі, окрім розподілу лікарняних благодійних внесків, захисту прав пацієнтів і пошуку шляхів поліпшення якості надання меддопомоги, за словами п. Покоєвчук, наглядова рада ще й захищатиме права медиків.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Лазаревич, голова, наглядова рада, Покоєвчук, благодійні внески, лікарняні
Російський літак сьогодні збив військовий з Рівненщини
![](/images/articles/2/small/1739028693.jpg)
Захисник України з Дубенщини відправив російський літак, що намагався атакувати українські позиції, до пекла.
переглядів: 336
Хмарно і з туманом: погода на Рівненщині
![](/images/articles/2/small/1738863432.jpg)
Прогноз погоди на неділю та понеділок - 9 та 10 лютого.
переглядів: 168
На парковці у Рівному загорівся легковик (+ВІДЕО)
![](/images/articles/2/small/1739038415.jpg)
Сьогодні, 8 лютого, рятувальники отримали повідомлення про загоряння моторного відсіку легкового автомобіля на парковці ТЦ "Велмарт".
переглядів: 200
У смертельну аварію потрапив мікроавтобус «Харків–Рівне»
![](/images/articles/2/small/1739032787.jpg)
Дорожньо-транспортна пригода сталася вночі 8 лютого на автодорозі Київ–Харків–Довжанський, поблизу села Верхоли Полтавського району. В результаті зіткнення міжміського мікроавтобуса та вантажівки загинув пасажир. Поліція розпочала кримінальне провадження.
переглядів: 246
Поліція розшукує дівчину, яка планувала поїхати на Рівненщину (ОНОВЛЕНО: Розшукали)
![](/images/articles/1/small/1522662019.jpg)
Сьогодні, 8 лютого, поліцейські отримали повідомлення, що Вишинська Дарина Григорівна, 2009 року народження, жителька міста Берестечко вчора, 7 лютого, пішла на навчання. А потім повідомила телефоном, що планує поїхати на Рівненщину.
переглядів: 196