24.09.2015, 12:45

Рівненські «правосекторці», які блокують Крим, кажуть, що Росія підтягує війська

Тому не виключають, що вона може нанести удар по перешийку півострова.
Нагадаємо, що рівненський "Правий сектор" доєднався до блокади Криму. Його представники чергують на блокпосту біля селища Каланчак на Херсонщині.

- Скільки тут наших людей — сказати не можу, - розповів «ОГО» лідер «Правого сектору» на Рівненщині Роман Коваль. - Зазначу лишень, що тут цілий підрозділ. Стоятимуть наші хлопці на блокпосту по два-три тижні. Потім відбуватиметься ротація. Вантажівки і мікроавтобуси з продуктами у Крим ми не пропускаємо. Легкові автомобілі українців не перевіряємо, а кримчан - вибірково. Зараз автомобілі у Крим проїхати через наш блокпост не намагаються. Тим часом, зі сторони Криму підтягуються до кордону російські війська. Лояльні до України кримчани розповідають, що там є російське козацтво, їхні добровольці. Тож ніхто не виключає, що Росія нанесе удар по перешийку.

Блокада Криму: основні вимоги, жертви та допомога українців

Рівненські «правосекторці» обіцяють блокувати Крим доти, доки не буде прийнято рішення про зняття блокади Меджлісом, погоджене з Верховною Радою України. Мовляв, якщо перекрити постачання продуктів, газу, води, то кримчани зрозуміють, що без великої України Крим нежиттєздатний.
- Тоді пропутінський режим Аксьонова вимушений буде капітулювати, бо зростатиме незадоволення його урядом, виникатимуть стихійні бунти, що приведе до революції, - резюмував п. Коваль.
Щасливе Рівне