25.09.2015, 09:30

До рівненських школярів завітали олімпійські чемпіони

З 7 по 9 вересня 2015 року у НВК №12 Рівного до Дня фізичної культури та спорту традиційно проводилися спортивно-масові та фізкультурно-оздоровчі заходи, приурочені Олімпійському тижню та Всеукраїнському олімпійському уроку.
Зокрема, у рамках святкування до навчального закладу завітала його випускниця, заслужений майстер спорту України, фіналіст Олімпійських ігор, дворазовий призер чемпіонату Європи, дворазовий призер Кубка Європи з легкої атлетики Ольга Земляк.

У Рівненському НВК № 2 «Школа-Ліцей» відбувся вечір пам'яті [+Фото]

Чемпіонка розповіла дітям про свої досягнення і дала відповідь на запитання, що цікавили дітей. Також учні побачили відео найвизначніших спортивних змагань за участю Ольги Земляк.

«Наша область славиться багатьма відомими спортсменами, і я впевнена, що саме ви маєте всі шанси в майбутньому представляти нашу область і Україну на світових змаганнях. Найголовніше – це зміцнення свого здоров’я та прагнення до успіху та нових досягнень», - зазначила чемпіонка.Також Олімпійські уроки для учнів молодших класів провели бронзові призери чемпіонату України з баскетболу Ваврик Анастасія, Процікевич Олександра та багаторазовий призер Всеукраїнських чемпіонатів з плавання Ковенько Любов, володарка І дорослого розряду. Дівчата-баскетболістки розповіли дітям, чому саме баскетбол є їх улюбленим спортом, показали основні правила гри та провели змагання.

У рівненському НВК відбулося шоу «Школа має талант» [+Фото]


Ще у школі було проведено урок «Біг робить мене щасливою», на який завітала Станко Світлана, майстер спорту міжнародного класу, член збірної команди України з легкої атлетики.Але впродовж Олімпійського тижня у закладі, крім Олімпійських уроків, учителями фізичної культури було проведено ще багато інших спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів з метою формування в учнів навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом.
Щасливе Рівне