25.09.2015, 12:00

З рівненського нардепа хочуть зняти недоторканність

Фото fishki.mfcu.ru

Генеральна прокуратура України планує заарештувати ще п'ятьох депутатів Радикальної партії.
Зокрема, на найближчій сесії Верховної Ради хочуть позбавити недоторканності депутатів фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергія Скуратовського, Сергія Рибалка, Дмитра Лінько та Андрія Лозового.

Народним обранцям вже пропонували покинути ряди Радикальної партії, перейти в коаліцію в обмін на недоторканність, але парламентарі відмовились.

Нагадаємо, що політичні експерти розцінюють останні активності прокуратури, виключно як політичне переслідування опозиційної партії, передає Єдність.

Депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий підтвердив, що в поданні про зняття недоторканності, про яке говорив генпрокурор Віктор Шокін, йдеться саме про нього

Про це Андрій Лозовий повідомив у коментарі Еспресо.TV.

"Так, подання на мене. Це вже точно. Я нічого не боюсь", - заявив нардеп.

Нагадаємо, Генеральний прокурор України Віктор Шокін заявив, що направив подання до Ради з приводу затримання народного депутата, який є членом коаліції.

"В моїй діяльності немає недоторканних людей, не має значення їх політична діяльність. Я сьогодні вніс подання до Верховної Ради про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата, одного із члена провладної коаліції", - сказав він.

При цьому Шокін не назвав прізвища нардепа, щодо якого внесено дане подання.
Щасливе Рівне