30.09.2015, 09:15

Міністр оборони в Америці відвідав Героя АТО з Рівненщини

У рамках візиту до США, Міністр оборони України відвідав Військово-медичний центр ЗС США імені В.Ріда та зустрівся з директором медзакладу генерал-майором Джефрі Кларком.
Генерал-полковник Степан Полторак ознайомився із можливостями Військово-медичного центру щодо лікування та реабілітації військовослужбовців після отримання важких поранень.

У Рівному проведуть конкурс сімейних лялькових театрів

Під час перебування у медичному закладі Міністр оборони України Степан Полторак відвідав поранених під час АТО українських військовослужбовців, які лікуються у цьому закладі.

За особисту мужність та героїзм, проявлені під час виконання спеціальних завдань в ході АТО Міністром оборони України був нагороджений нагрудним знаком «За військову доблесть» та грошовою премією Герой України полковник Ігор Гордійчук. Очільник вітчизняного оборонного відомства побажав Герою скорішого одужання та повернення на Батьківщину.

Нагадаємо, уродженець села Залізниця Корецького району, полковник ЗСУ, офіцер Головного командного центру Генштабу Герой України Ігор Гордійчук очолював загін спецназу під час виконання завдань в тилу противника, протягом 12 діб у серпні розвідники Гордійчука утримували контроль над Савур-Могилою, відбиваючи нічні штурми бойовиків. Полковник був неодноразово контужений, але позицій не покинув. Ігор Гордійчук останнім пішов з висоти та рейдовими діями по тилах противника вивів особовий склад з-під вогню. У ході стримування атак терористів отримав тяжке поранення голови і 30 серпня у непритомному стані був доставлений до лікарні Дніпропетровська. Переніс кілька операцій.

Рівне: у ляльковому театрі відбудеться прем'єра вистави «Запеклі вороги»

21 жовтня Указом Президента полковнику Гордійчуку присвоєно Звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка». У вересні полковник також був нагороджений Орденом Богдана Хмельницького II та III ступенів.
Щасливе Рівне