08.10.2015, 16:15

Збірна Рівненщини перемогла львів'ян у першому матчі 1/8 фіналу Кубка регіонів [+Відео]

У першому поєдинку 1/8 фіналу Кубка регіонів ФФУ збірна Рівненської області виявилася сильнішою за команду Львівщини. На сарненській «Мрії» рівненчани обіграли суперника з рахунком 2:0.
Футбольна збірна Рівненської області, складена з гравців-аматорів та сформована на базі сарненського «Маяка», першу гру другого етапу Кубка регіонів проводила на домашній арені.

Перший тайм звітного поєдинку закінчився унічию 0:0. Але вже в другій половині матчу сарненські глядачі побачили голи. Спочатку на 53 хвилині нападник Віталій Брикса відкрив рахунок, а на 70-й Сергій Жданюк вдало реалізував пенальті. За рахунку 2:0 на користь рівненчан зустріч і закінчилася.

Гра-відповідь відбудеться вже найближчої неділі, 11 жовтня, на Львівщині.