14.10.2015, 19:45

У центрі Рівного - 19 Героїв АТО та Майдану

У Рівному відкрили дошку пам'яті Героям АТО та Майдану. Її облаштували на перехресті вулиць Соборної та 16 Липня. На ній – світлини шістнадцятьох загиблих рівненських бійців АТО та трьох Героїв Небесної сотні.
Воїнам, котрі полягли на Сході, було присвоєно звання «Почесний громадянин міста Рівне». Посмертні нагороди Героїв отримали батьки, діти та родичі загиблих.

Сьогодні в Рівному відкрили дошку пам’яті загиблим Героям Небесної сотні та АТО

Такі звання посмертно присвоєно: Олександру Борисенку, Ігорю Волошину, Сергію Гулюку, Миколі Карнаухову, Анатолію Лебедю, Максиму Медвєдєву, В’ячеславу Мірошнику, Андрію Нечипоруку, Євгену Рєпіну, Дмитру Свідерському, Олегу Тарасюку, Юрію Цісаруку, Олександру Юхимчуку, Тарасу Якимчуку, Богуславському Олексію та Олександру Черніченку.Раніше звання «Почесний громадянин міста Рівне» посмертно було присвоєно загиблим Героям Небесної сотні – Олександру Храпаченку, Георгію Арутюняну та Валерію Опанасюку.Пам’ятну дошку освятили, присутні поклали до неї квіти. Усіх загиблих за незалежність України вшанували хвилиною мовчання.Сьогодні на Рівненщині вшанують загиблого в АТО Героя