21.10.2015, 14:30

Чи потрібен новий храм на Боярці у Рівному: думки рівнян

На вулиці Жукова, що у мікрорайоні Боярка у Рівному хочуть розпочати будівництво нового храму. Ця новина викликала бурхливе обговорення у соціальних мережах.
Частина людей з радістю відгукуються про те, що на мікрорайоні може розпочатися будівництво храму. Інші ж - навпаки не вважають доціальним, щоб гроші витрачати на будівництво храмів.

У соціальній мережі "У контакті" у спільноті "Типове Рівне" розгорілася ціла дискусія щодо цього релігійного питання.

Дмитро Капелюх
"Для мене всі церкви однакові. Якби біля мене будували чи церкву, чи костел, чи молитовний дім - однаково був би проти".

Олександр Васьковський
"Я прочитал библию и стал атеистом! Поймите я не против веры, бога... я против церкви и навязчивых идей типа "Иди к нам и сам посмотри", или такой ахинеии как теология, поймите.... дайте право на развитие личности, не нужно кричать что меня бозя накарає бо я не віру! Я за светское общество! И по этому я против. Вот я и дал ответ на вопрос автора!"

Аня Попенко
"В тебе є вибір, але вічність.......
Не думаю, що тобі буде класно, якщо ти дізнаєшся, яка вона в тебе буде.
Дуже шкода таких людей. Потім буде дуже жалко, що потратив своє життя марно".

Лёна Потейчук
"На мою думку, людина повинна мати Бога в серці, а людей, які скачуть з церкви в церкву, я не розумію. Тим більше, українці історично є православними, а не сектантами".

Танюха Миськевич
"Кожна людина має право вибору...в кого вірити і як жити...Силою в Церкву ніхто нікого не затягує...😊Ваше право...Просто прикро що коли люди чують про церкву в їхній уяві відразу гроші...а в церкві багато людей знайшли мир і спокій в своєму житті,незважаючи на той хаос що робиться в світі....Бог змінив життя багатьох!Безкоштовно..."