28.10.2015, 16:00

Рівненський юніор виграв три золоті медалі на Чемпіонаті України

Рівненський плавець Денис Мартинюк на Чемпіонат України з плавання серед юніорів, який відбувся у Харкові, став володарем відразу трьох золотих медалей. Загалом, збірна Рівненської області на цих змаганнях показала шостий результат у загальнокомандному заліку.
Чемпіонат проходив з 22 по 25 жовтня у Харкові. Участь у ньому взяли понад 340 українських плавців.

Денис Мартинюк показав найкращий результат з-поміж усіх рівненчан - на своїх традиційних дистанціях 200 м батерфляй, 200 м на спині та 400 м комплексне плавання він виявився першим.

Крім того, срібними призерами чемпіонату стали рівненські збірники Ілля Цимбалюк (200 м, брас), Максим Бебешко (400 м, комплексне плавання), Ілля Хом`яков (200 м, вільний стиль), Олексій Астаф`єв (1500 м, вільний стиль) та Анастасія Мігаль (50 м, на спині).

Володарями бронзових медалей стали Олексій Астаф`єв (200 м, на спині), Анастасія Мігаль (100 м, на спині). Бронзовими рівненчани стали і на естафеті 4 по 100 м, комбінована- чоловіки у складі Олексія Астаф`єва, Іллі Цимбалюка, Дениса Мартинюка та Іллі Хом`якова.

Рівненський ветеран здобув золото на «Кубку Прикарпаття» з плавання

Рівненські ветерани стали кращими на всеукраїнських змаганнях із плавання

Як повідомили у Рівненській міській раді, готували чемпіона та призерів чемпіонатів України тренери Світлана Волошин, Світлана Бесарабчик, Андрій Потичко, Микола Майструк, Вікторія та Тарас Байдан.