29.10.2015, 11:30

Українцям скоротили термін перебування на території Росії

31 жовтня 2015 р. закінчується термін перебування на реиторії РФ усіх категорій громадян України, незалежно від мети приїзду, за винятком переселенців з Донецької та Луганської областей.
Всі громадяни України, які тимчасово перебувають в Росії, до 30 листопада мають з’явитися у міграційну службу РФ, щоб їм визначили правовий статус.

Росія закриє в’їзд на 10 років сотням тисяч українських заробітчан

Про це йдеться у заяві прес-служби Федеральної міграційної служби Російської Федерації.

«В 2015 году, исходя из гуманитарных соображений, миграционная служба неоднократно продлевала всем категориям граждан Украины срок временного пребывания в России. Последний срок продления заканчивается 31 октября 2015 года.
В этой связи с 1 по 30 ноября находящимся на территории Российской Федерации гражданам Украины необходимо обратиться в подразделения ФМС России для определения своего правового статуса. Исключение сделано для украинских граждан, прибывших в экстренном массовом порядке из юго-восточных областей Украины. Для них порядок пребывания остается прежним»
, - йдеться у заяві ФМС РФ.

Нагадаємо, Із 10 січня 2015 року в Російській Федерації набув чинності новий закон, що передбачає більш жорсткі санкції для іноземців, які порушили міграційне законодавство РФ.

Із 1 січня Росія запровадила жорсткі умови для українських заробітчан