Рівнянин - про поїздку на рибалку в Норвегію
– Коли надумали їхати в Норвегію, у мене саме закінчилася віза, а оформлення нової забирало багато часу. Вирішив, що поїду через Литву, оскільки «шенген» у цю країну виробляється значно швидше. З Литви поїхав у Польщу, звідти у Швецію, а вже потім у Норвегію, – розповідає Андрій. – Наша компанія складалася з чотирьох людей: три поляки і я. Аби дістатися Лофотенських островів, довелося робити багато пересадок: спершу їхали бусом, потім пливли на поромі, згодом знову пересіли на автомобіль. Загалом в один бік ми подолали більше трьох тисяч кілометрів. Місцем зупинки стало рибальське селище Бретеснес. Там для приїжджих рибаків здаються спеціальні будиночки, в одному з яких ми й зупинилися. В Норвегії пробули сім днів. У море на риболовлю виходили щодня, якою б не була погода.
Кого і що шукають на сайті знайомств рівненські чоловіки?
Андрій Дмитрієв розповідає, для вилову риби в Норвегії встановлені певні правила. Найперше потрібно мати посвідчення про те, що рибалка вміє керувати човном. У його друга Річарда таке було, тож він і став ватажком команди. До того ж за межі країни дозволяється вивозити не більше п’ятнадцяти кілограмів риби.
"Рибні місця Рівненщини" — сайт для любителів активного відпочинку
– Щодня ми проводили в морі по вісім-десять годин. Для риболовлі у нас було й відповідне спорядження. Рибу ж ловили на глибині більше вісімдесяти метрів. У тих краях клімат доволі прохолодний. Температура води у морі приблизно п’ять градусів, – продовжує рибалка. – Приїхавши в поселення, одразу брались обробляти улов – викидали кістки та нутрощі, а філе морозили, аби не зіпсувалося. Ловили в основному тріску, хоча траплялися різні види. Бувало, що витягували й десятикілограмову рибину. Проте моїм трофеєм став палтус вагою 6 кілограмів. Рибу до двох кіло в основному викидали, зрідка використовували її як приманку. Коли ми були в Норвегії, там саме стояв полярний день, тож ночі як такої не було. Це дозволяло пробути в морі майже до півночі.
Засновник рівненського клубу вуличного самозахисту: "Робиш - не бійся, а боїшся - не роби"
Андрій Дмитрієв розповідає, більшість жителів селища, в якому вони рибалили, живуть із того, що ловлять рибу та продають улов. Біля поселення також є ферма, де розводять лососів. Харчуються там також в основному рибою. На острові, де спинився Андрій зі своїми друзями, магазинів немає. Тож на закупи доводилося плавати аж на сусідній.
Марія МАРТИНЮК
За інформацією http://visnyk.lutsk.ua/

Андрій Дмитрієв, Рівнеобленерго, головні новини, новини, Рівне, Норвегія, рибалка
У Рівному відомий фотохудожник навчає дітей

Навіть у тривожні та жорстокі часи війни дитинство залишається світлим часом, періодом навчання і саморозвитку.
переглядів: 462
Передбачення на день: дізнайтесь, що вас чекає завтра

Дізнайтеся своє персональне передбачення на 7 квітня.
переглядів: 233
Вербна неділя 2025: коли святкуємо, традиції та значення свята

За тиждень до світлого свята Великодня, християни східного обряду відзначають Вербну неділю, або Вербницю. У 2025 році цей важливий день припадає на 13 квітня, знаменуючи собою початок Страсного тижня – періоду найсуворішого посту та глибоких роздумів перед Воскресінням Христовим.
переглядів: 359
Пишний вівсяний омлет з яблуком а-ля пиріг - ідеальний варіант сніданку вихідного дня

Пухкий вівсяний омлет — унікальний сніданок, який варто подати, коли вранці у вас буде більше часу.
переглядів: 351
Завтра Рівне прощається із двома Захисниками

Завтра у Рівному попрощаються із двома захисниками України – Романом Трофимчуком та Дмитром Карлюком
переглядів: 508