09.11.2015, 12:45

Рівнянин завоював свою другу медаль на Кубку світу з плавання

Рівненський плавець Михайло Романчук здобув свою другу медаль на Кубку світу. Цього разу наш земляк «доплив» до «срібла» на дистанції 1500 метрів вільним стилем в Дубаї (ОАЕ).
Час, який показав українець - 15:02.34 – виявився лише на 0,26 секунди гіршим, аніж у переможця запливу – чеха Яна Мічки. А за тиждень до цього Романчук на такій же дистанції етапу Кубка світу став переможцем з часом 15 хвилин 07,66 секунди.

Ще один український спортсмен Сергій Фролов фінішував четвертим з часом 15:14.77.

Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко не залишив поза увагою перемогу рівненчанина Михайла Романчука на Кубку світу з плавання.

«Вітаю Михайла Романчука зі здобуттям золотої медалі на Кубку світу з плавання. Браво, чемпіоне!» - написав пан Порошенко під світлиною, на якій фотограф зафіксував мить тріумфу спортсмена з Рівного.

Рівнянин здобув «золото» на кубку світу з плавання

Рівненчанин Романчук на Чемпіонаті світу з водних видів спорту встановив рекорд України