11.11.2015, 11:10
Рівненські батьки обурюються безграмотності шкільних підручників
Роблять це у соцережі Фейсбук.
Журналістка телеканалу РТБ Валентина Ілліна виклала фото тексту букваря і прокоментувала:
"Моя дитина пішла у перший клас. Чи вона там вчиться, чи я - стане відомо наприкінці року. А поки я хрипну, сусіди глохнуть, кіт Васька читає і тільки Улянка щовечора мило усміхається. Зрештою, мова не про те, як важко Квіточку привчати трудитись. Сьогодні ввечері відкриваю буквар і о, диво! На таких от "перлах" мають навчити наших дітей вічному, мудрому, доброму, а головне - правильному".
![](https://ogo.ua/images/articles/1/big/1447229257.jpg)
Тему продовжила Ольга Гелета:
"В першому реченні автор вживає слово "рядом". Він де його в україській мові знайшов?! Тут від цих "перлів" самому можна з глузду з'їхати. Ми вчили торік біологію. На одній сторінці пшениця була дводольна, а на наступній - вже однодольна. Тримайтеся!!! Ще все попереду!!!"
На Рівненщині бойкот: 800 дітей не пустили до школи
"Слоненя, страусеня - мало б бути так. І це не "причепитись", просто автор щось там переклав з російської, як умів, сам, вочевидь, російськомовний, бо не відчув дисонансу. А потім дитина буде щиро переконана, що існують "слонята", "страусята", ну й за аналогією "котята" чи "львята", - зауважила Світлана Ніколіна.
Школярі Рівненщини два місяці навчаються без підручників
Віра Славіна додала:
"Я дивуюся, як цю "навчальну книгу "взагалі пропустили до друку?!"
Тетяна Гочмановська, яка теж зіштовхнулася з навчанням дитини за проблемним букварем поділилася:
"О! Те саме "слонятко", яке я намагалась примусити сина називати "слоненятком", а моя чемна дитина переконувала мене, що в книжках не може бути помилок!"
В обласному управління освіти та науки коментар з приводу використання підручників з помилками пообіцяли надати пізніше.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Категорія: Новини > Новини Рівного
Автор: Мирослава ШЕРШЕНЬ Коментарів: 4Переглядів: 2901Інші статті рубрики:
Світло зі сміття: Біогазова станція на полігоні Рівного виробляє електрику
![](/images/articles/2/small/1721996875.jpg)
На сміттєзвалювальному полігоні Рівного протягом багатьох років успішно працює біогазова станція, яка виробляє електроенергію. Свою роботу вона почала ще у 2017 році.
переглядів: 214
На Рівненщині викрили двох чоловіків на крадіжках
![](/images/articles/2/small/1722000095.jpg)
Поліцейські Дубенського та Рівненського районів викрили жителів на крадіжках.
переглядів: 214
Унаслідок ДТП у Вараському районі тяжко травмувався водій фургона
![](/images/articles/2/small/1721998863.jpg)
Автопригода сталася у п'ятницю, 26 липня, близько 08:50 між населеними пунктами Суховоля та Заболоття.
переглядів: 262
На Рівненщині затримали озброєного браконьєра
![](/images/articles/2/small/1721994077.jpg)
Як повідомляє Рівненський рибоохоронний патруль, інцидент стався 26 липня 2024 року о 00:30 на річці Путилівка поблизу села Мочулки (водойма «Червона калина»).
переглядів: 247
Жінка з Рівненщини одружила з військовим із Авдіївки
![](/images/articles/2/small/1721993517.jpg)
На півночі Рівненщини військовий відсвяткував своє весілля.
переглядів: 248