15.11.2015, 13:00

Керівник Рівненської лікарні, де померла дитина, підозрює, що медики зробили для порятунку не все

Головний лікар Рівненської обласної дитячої лікарні Віталій Бойко висловив співчуття рідним померлого п'ятирічного хлопчика і пообіцяв приймати рішення стосовно медиків після того, як отримає всю необхідну інформацію щодо цієї трагедії.
"Колектив нашої лікарні і я особисто глибоко сумуємо з приводу смерті 5-річного хлопчика Миколки Антонюка в нашому закладі. На превеликий жаль, час від часу стикаємося з тим, що деякі хвороби і патологічні стани бувають сильнішими за життя і зусилля медиків. Але цей випадок особливий, бо за наявною інформацією є підозри, що лікарі зробили не все, що могли. Є звинувачення від рідних в упередженому ставленні до них медичного персоналу.

Прокуратура Рівного розслідує загибель в лікарні 5-річного хлопчика

Можу вас запевнити, що всю отриману інформацію ми ретельно аналізуємо. Для нас важливі висновки спеціалістів. Але так само беремо до уваги свідчення рідних та очевидців. Наразі очікуємо остаточні висновки патанатомічної еспертизи. В будь-якому разі, ця ситуація не залишиться без практичних наслідків. Але я не хочу важливі рішення приймати поспіхом, базуючись лише на свідченнях, під емоційним впливом. Ми обов'язкоово зробимо це після того, як отримаємо всю необхідну інформацію.

ВІДЕО: на Рівненщині дитина померла від грипу

Ми поставили собі за мету стати лікарнею, привітною до дитини і комфортною для батьків. І ми будемо цю мету досягати. Дуже прикро, що при цьому стаються такі трагедії. Як головний лікар, справді сумую і щиро співчуваю рідним", - говориться у заяві Віталія Бойка, розісланій ЗМІ.