Як рівнянам підготувати своє авто до зими
Змінюємо взуття
Найперше завдання — замінити шини. При цьому доцільно перевірити підвіску та розвал-сходження коліс.
Варто зауважити, що універсальних автошин, які підходять для різних сезонів, не існує. Гума має бути обов’язково зимовою, а її розмір — відповідати рекомендаціям виробника для кожної моделі автомобіля.
Найвідоміші марки гуми — Goodyear, “Купер Тайрс” (Англія), Hankook,Nokian, Michelin, Bridgestone та Pirelli. Зокрема, шини Yokohama перед випуском у серійне виробництво проходять тестування на всесвітньо відомих тестових полігонах Німеччини (Нюрнбургрінг), Фінляндії (Івало), Японії (Тімарі, Діпарк). А у вироби корейської корпорації Hankook взувають автомобілі Opel на заводі-виробнику в Німеччині.
Зарядіть акумулятор
Водночас важливо перевірити стан акумулятора. Адже в мороз стартеру набагато важче “розкрутити” мотор, ніж влітку. Енергоспоживання зростає, бо працюють фари через ранні сутінки, “піч”, обігрів заднього скла і дзеркал заднього огляду, підігрів сидінь і керма.
Щоб акумулятор служив довше, рекомендуємо хоча б раз у два місяці приділити його кілька хвилин, аби перевірити рівень електроліту і, якщо потрібно, долити дистильованої води.
Ще до холодів слід заправити авто стійкими до морозу спеціальними рідинами та паливними присадками, які допоможуть легко перенести температурні коливання. Нині більшість аматорів користуються синтетичним або напівсинтетичним всесезонним моторним маслом. Одна з головних переваг — можливість цілорічного застосування. До складу такого масла входять різні полімерні присадки, завдяки яким воно здатне змінювати свою в’язкість залежно від температури навколишнього середовища, зазначає autonews.rbc.ua.
Дешеві омивачі небезпечні
Наявність спеціальних присадок у холодний час помітно полегшує пуск двигуна, який охолов. Окрім цього, існують присадки для палива, щоб воно не замерзло. Як правило, дизельне пальне, яке продається в Україні, досить низької якості. Тому без присадок в баці замість дизелю утвориться кисіль.
Присадки в бензин необхідні, щоб зв’язувати та виводити воду з бензину. Інакше від водного конденсату, що накопичився, в баку може з’явитися “айсберг”. Замерзання починається зазвичай при температурах нижче десяти градусів морозу.
Водночас слід замінити рідину в баку склоомивачів, додає Дмитро Соловйов. Літній варіант просто замерзне та доведеться його розтоплювати. Рідина не повинна залишати на склі розводів, які, зазвичай, залишають тільки дешеві засоби. Рідини сумнівного виробництва можуть бути небезпечними для здоров’я та залишати опіки на руках.

Простий рецепт шоколадного чізкейка

Поєднання вишні, вершкового сиру і шоколаду це просто щось неймовірне!
переглядів: 866
Як залишатися молодою якнайдовше: дієві поради від спеціалістів

Медики поділилися секретом, як подовжити молодість.
переглядів: 1058
«Укрзалізниця» запустила офіційні канали для інформування пасажирів приміських поїздів

АТ «Укрзалізниця» зробила ще один крок назустріч пасажирам приміського сполучення, запустивши офіційні інформаційні канали у популярних соціальних мережах – Telegram, Viber та WhatsApp.
переглядів: 328
У Рівному через аварію тимчасово відсутнє водопостачання на двох вулицях

Сьогодні, 6 квітня, з 10:30 у Рівному тимчасово припинено водопостачання на вулицях Здолбунівській та Сердечній.
переглядів: 310
Як точно відміряти борошно без кухонних ваг: практичні поради для кулінарів

У світі кулінарії точність має вирішальне значення, особливо коли йдеться про випічку. Один зайвий грам — і тісто вже не піднімається, а торт втрачає очікувану текстуру. Саме тому так важливо правильно дозувати інгредієнти, зокрема борошно — основу більшості хлібобулочних виробів та десертів.
переглядів: 379