Поради рівнянам: як захистити дитину від грипу? [+ПОРАДИ]
Поради, як найкраще підтримати дитячий імунітет:
1.Провітрюйте свою оселю якомога частіше. Свіже повітря наситить організм дитини киснем, який необхідний її 24 години на добу. До того ж, він регулює температуру і вологість повітря не гірше за зволожувач.
2.Прогулюйтесь щодня не менше 2-4 годин. Протипоказання для прогулянок є лише у великий мороз, а коли дощить і є калюжі – нічого страшного, у малюка стовідсотково від прогулянки буде хороший апетит та здоровий сон.
![](https://ogo.ua/images/articles/1567/big/1359536310.jpg)
3.Режим. Його потрібно дотримуватись обов’язково та головне – не лінуватися. Потрібно, щоб дитина вчасно їла, гуляла до та після обіду, лягала спати за розкладом. При такому стилю життя спостерігається повна відсутність стресу від постійних змін у графіку.
4.«Ні!» - зайвій їжі. Не дозволяйте, щоб Ваша дитина переїдала, особливо на ніч. Усе має бути в міру, бо замість того, щоб організм боровся із небезпечними зовнішніми факторами, імунітет буде втрачено у боротьбі із лишніми калоріями.
5.Фізична активність. Звичайно, що із дитини не потрібно робити олімпійського чемпіона. Звичайної їзди на самокаті чи рухливих ігор на дворі має вистачити. Як говориться у приказкі: «У здоровому тілі – здоровий дух».
6.Водні процедури. Нехай Ваша дитина зранку коли умивається, паралельно протреться мокрим рушником. Це рахується, як підвид дитячого загартовування.
7.Спокій. Мамині стреси й сварки у сім'ї впливають на нервову систему дитини, яка безпосередньо пов'язана з імунітетом.
8.Непотрібне навантаження. Заберіть від дитини усі мобільні, ай пади, ай фони і т.д. Любить дитина дивитись мультики – нехай дивиться, але не більше 2-х год на добу. Не потрібно, щоб вона весь десь грала на телефоні в ігри чи сиділа перед комп’ютером та бомбила ворожі танчики.
9.Здорова їжа. Стежте за тим, щоб кожен день дитина з'їдала щось із 4 груп продуктів: овочі, м'ясо, кисломолочні, фрукти. Намагайтеся вживати сезонні фрукти та овочі. Краще, якщо вони будуть з України.
![](https://ogo.ua/images/articles/1567/big/1359534818.jpg)
10.Золота середина. Слідкуйте за тим, щоб дитина була завжди одягнена тепло. Але і не надягайте на неї десять вовняних кофт. Шукайте завжди «золоту середину».
А на останок, хотілося б сказати одне: Будьте уважними та люблячими до своєї дитини, і тоді непотрібні клопоти зі здоров'ям минуть самі по собі!
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Як швидко очистити ручки газової плити від жиру: простий і дієвий метод
![](/images/articles/2/small/1739717740.jpg)
Ручки газової плити часто стають осередком жирових забруднень, оскільки їх очищення не завжди входить до списку регулярних завдань.
переглядів: 170
Як вивести соляні розводи з взуття: прості поради для ідеального вигляду
![](/images/articles/2/small/1739705766.jpg)
Замшеве взуття, зокрема популярні угги, виглядає стильно й чудово зігріває в холодну пору року. Проте зимові дороги часто залишають на ньому неприємні сліди солі. Щоб повернути взуттю доглянутий вигляд, можна скористатися перевіреними домашніми методами.
переглядів: 536
Вініл то любов
Це не просто пристрій для відтворення музики. Вініловий програвач - то портал у інший світ, де звук набуває глибини і теплоти, яких немає в цифровому форматі. Кожен тріск голки, кожне легке потріскування під час прослуховування – це не недоліки, а частина дива. https://soundmag.ua/ru/catalog/vinyl-players/ оберіть в каталозі та готуйтеся до дива, адже перше прослуховування - як відкрити скриню зі скарбами, з якої почали витікати мелодії, наповнені емоціями. Чому?
переглядів: 338
Пенсії для осіб з III групою інвалідності у 2025 році: які суми очікувати
![](/images/articles/2/small/1739551694.jpeg)
Розмір пенсій для людей з III групою інвалідності в Україні залежить від прожиткового мінімуму, встановленого для непрацездатних осіб. У 2025 році цей показник становить 2 361 грн.
переглядів: 525
Як отримати рекордний урожай смородини: ефективне підживлення, яке варто внести у лютому
![](/images/articles/2/small/1666113225.jpeg)
Смородина — одна з найпопулярніших ягідних культур, і її врожайність безпосередньо залежить від правильного догляду. Традиційні методи підживлення, такі як компост чи торф, не завжди дають очікуваний результат.
переглядів: 513