Поради рівнянам: як захистити дитину від грипу? [+ПОРАДИ]
Поради, як найкраще підтримати дитячий імунітет:
1.Провітрюйте свою оселю якомога частіше. Свіже повітря наситить організм дитини киснем, який необхідний її 24 години на добу. До того ж, він регулює температуру і вологість повітря не гірше за зволожувач.
2.Прогулюйтесь щодня не менше 2-4 годин. Протипоказання для прогулянок є лише у великий мороз, а коли дощить і є калюжі – нічого страшного, у малюка стовідсотково від прогулянки буде хороший апетит та здоровий сон.

3.Режим. Його потрібно дотримуватись обов’язково та головне – не лінуватися. Потрібно, щоб дитина вчасно їла, гуляла до та після обіду, лягала спати за розкладом. При такому стилю життя спостерігається повна відсутність стресу від постійних змін у графіку.
4.«Ні!» - зайвій їжі. Не дозволяйте, щоб Ваша дитина переїдала, особливо на ніч. Усе має бути в міру, бо замість того, щоб організм боровся із небезпечними зовнішніми факторами, імунітет буде втрачено у боротьбі із лишніми калоріями.
5.Фізична активність. Звичайно, що із дитини не потрібно робити олімпійського чемпіона. Звичайної їзди на самокаті чи рухливих ігор на дворі має вистачити. Як говориться у приказкі: «У здоровому тілі – здоровий дух».
6.Водні процедури. Нехай Ваша дитина зранку коли умивається, паралельно протреться мокрим рушником. Це рахується, як підвид дитячого загартовування.
7.Спокій. Мамині стреси й сварки у сім'ї впливають на нервову систему дитини, яка безпосередньо пов'язана з імунітетом.
8.Непотрібне навантаження. Заберіть від дитини усі мобільні, ай пади, ай фони і т.д. Любить дитина дивитись мультики – нехай дивиться, але не більше 2-х год на добу. Не потрібно, щоб вона весь десь грала на телефоні в ігри чи сиділа перед комп’ютером та бомбила ворожі танчики.
9.Здорова їжа. Стежте за тим, щоб кожен день дитина з'їдала щось із 4 груп продуктів: овочі, м'ясо, кисломолочні, фрукти. Намагайтеся вживати сезонні фрукти та овочі. Краще, якщо вони будуть з України.

10.Золота середина. Слідкуйте за тим, щоб дитина була завжди одягнена тепло. Але і не надягайте на неї десять вовняних кофт. Шукайте завжди «золоту середину».
А на останок, хотілося б сказати одне: Будьте уважними та люблячими до своєї дитини, і тоді непотрібні клопоти зі здоров'ям минуть самі по собі!

Обман та час на самоті: астропрогноз на 25 квітня

Дізнайтеся, що вам підготували зорі на 25 квітня.
переглядів: 253
УЗД при жировій хворобі печінки: чому зміни видно раніше, ніж у крові

Жирова хвороба печінки (ЖХП) — це повільний процес, який спочатку проходить безсимптомно. Орган працює, зберігає форму, не болить — і саме тому пацієнт дізнається про проблему запізно.
переглядів: 218
Де у Рівному здати батарейки на утилізацію: список адрес

Жителів Рівненської громади закликають пам’ятати: викидати відпрацьовані батарейки та літієві акумулятори у загальні сміттєві контейнери ЗАБОРОНЕНО!
переглядів: 443
Чи потрібно нести паску та крашанки на кладовище у Провідну неділю

Провідна неділя, або Радониця, — особливий день у православній традиції, коли віряни відвідують кладовища, щоб вшанувати пам'ять померлих родичів.
переглядів: 588
День психолога 23 квітня: найкращі вітання з професійним святом

23 квітня — Всеукраїнський день психолога — професійне свято всіх, хто щодня допомагає іншим долати внутрішні кризи, розуміти себе та будувати гармонійні стосунки з навколишнім світом.
переглядів: 546