01.12.2015, 07:30

Дорожники Рівненщини кажуть, що готові до зими

Служба автомобільних доріг у Рівненській області інформує, що дорожня техніка та механізми для зимового утримання автошляхів загального користування Рівненщини готові до роботи на 96%.
Так, дорожні підприємства Рівненщини забезпечені протиожеледними матеріалами. На рівні 100% заготовлено технічної солі та фрикційних матеріалів, а для запобігання снігових переметів на автошляхах влаштовано 6,9 км пасивного снігозахисту. До того ж, для попередження водіїв про можливі складні дорожні умови на автодорогах області встановлені тимчасові дорожні знаки «Слизька дорога»  та «Ожеледиця».

На Рівненщині випав перший сніг

Також, аби запобігти заторів при ускладненні погодніх умов, Службою передбачено 16 майданчиків для відстою великовагових транспортних засобів на автошляхах М-06 Київ-Чоп та М-07 Київ-Ковель-Ягодин. Інформація щодо їх розташування розміщена на сайтах Укравтодору та  Служби доріг у Рівненській області.
 
Для учасників дорожнього руху цілодобово працює диспетчерська служба Служби автомобільних доріг у Рівненській області, до якої в разі потреби можна звернутись за телефоном 26-46-60.
Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ