01.12.2015, 16:15

Рівненчанка стала срібним призером Чемпіонату Європи з пауерліфтингу

На відкритому чемпіонаті Європи, який відбувся в Угорщині, майстер спорту України міжнародного класу з Рівного Любов Семенюк завоювала дві медалі. Вона стала другою серед європейських спортсменів у ваговій категорії до 79 кг. А також здобула бронзу у загальному заліку.
Чемпіонат, який пройшов з 21 по 28 листопада в угорському місті Егер, мав статус відкритого, тому до змагань були допущені також спортсмени з неєвропейських країн. Відповідно, проводився паралельний залік як лише серед спортсменів з Європи, так і залік серед усіх учасників змагань.

Любов Семенюк на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу у ваговій категорії до 79 кг посіла ІІ місце з результатом 106 кг, з цим же результатом на відкритому чемпіонаті Європи з пауерліфтингу спортсменка посіла ІІІ місце.

Готував рівненчанку до даних змагань заслужений тренер України Демчук Андрій Олександрович.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

Рівненчанки стали чемпіонками світу з пауерліфтингу, рівненчани – віце-чемпіонами

У Рівному ветерани позмагалися у відкритому Кубку області з пауерліфтингу

Загалом на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу збірна команда України завоювала дві золоті, дві срібні та стільки ж бронзових медалей, посівши третє командне місце. Національна збірна команда України складалася з 13 спортсменів.

Загалом, у чемпіонаті Європи з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями ОРА, який проходив із 21 по 28 листопада в угорському місті Егер, взяли участь 220 спортсменів з 44 країн світу.