01.12.2015, 17:00

В "Укрзалізниці" зміни: чи вплине це на ціну квитків

Господарська діяльність "Української залізниці" як публічного акціонерного товариства розпочинається сьогодні, 1 грудня.
ПАТ "Укрзалізниця", незважаючи на складну економічну ситуацію, не планує підвищувати вартість проїзду в пасажирських потягах внутрішнього сполучення.

Із 1 жовтня квитки на потяги подешевшають

Нагадаємо, після реформування Укрзалізниця планує стати ключовим гравцем в економіці країни. До кінця року ПАТ "Українська залізниця" планує реструктуризувати більшу частину внутрішнього боргу, що становить близько 17 мільярдів гривень. Крім того, в наступному році планується витратити 20 мільярдів гривень на ремонт колій та оновлення рухомого складу.

Найпопулярніші способи порівняно чесного відбирання грошей з банківських карт

У 2016 році Міністерство інфраструктури України ініціює підвищення залізничних тарифів двічі: з 1 січня і 1 липня, по 15%. За словами Пивоварського, додатковий дохід, який Укрзалізниця отримає від підвищення тарифу, вона спрямує на капітальні інвестиції: придбання рейок, вагонів, локомотивів. Тобто в кінцевому підсумку гроші повернуться в українську промисловість, стверджує він.
Щасливе Рівне