09.12.2015, 11:15

«БК-93» двічі переграв «Маяк» у рівненському дербі ЗУБЛ [+Відео]

У рівненському баскетбольному дербі Чемпіонату Західноукраїнської баскетбольної ліги (ЗУБЛ), яке відбулося минулого вікенду, зустрілися «БК-93-ОШВСМ» та «Маяк». У двох матчах двічі сильнішими виявилися господарі – рівненчани.
До очного протистояння у поточному чемпіонаті України ні рівненська команда, ні сарненська ще не поступалися. У кожного в активі було по шість перемог.

Перша половина першого поєдинку зустрічі пройшла, загалом, у рівній боротьбі. Спочатку попереду був «Маяк», потім рівненчани вийшли вперед. У третьому періоді «гойдалки» продовжились. Знак оклику у цій чверті поставив Іван Приступа, який разом з сиреною влучив майже з центру майданчика. У заключній десятихвилинці «Маяк» спробував врятувати матч, але молоді господарі таки довели поєдинок до перемоги – 75:69.

У повторному матчі результат на табло знову виявилися на користь рівненчан, цього разу - 80:73.

Наступні ігри «БК-93» та «Маяк» також проведуть у Рівному. 12 та 13 грудня вони прийматимуть, відповідно, баскетбольні клуби «Коростень» та «Львів».