09.12.2015, 14:00

"Так недовго й до РНР": рівняни обговорюють вчорашню сміттєву "люстрацію"

Більшість такі дії активістів засуджує.
Нагадаємо, що у Рівному вчора влаштували сміттєву "люстрацію" місцевому профспілковому лідеру Миколі Шершуну.

Це викликало бурхливе обговорення у соцмережах.


Досьє на Шершуна Миколу Харитоновича


"Став сьогодні свідком подій під облрадою, - написав у соцмережі Фейсбук Григорій Духанов. -Якісь двоякі почуття. З однієї сторони розумію, що це - не методи. З другої сторони розумію цей збіднілий та зневірений народ на фоні багатіїв. Важко давати оцінку вчинкам обкрадених. Важко захищати тих, хто обкрадає. І все одно - це не методи. А які методи? Чому одним всі розкоші життя, а іншим одягатись в секонд-хенді? Хто довів людей до такого стану? Всі сьогодні у фб засуджують такі методи. І я засуджую. Але я не знаю як чинитиму, якщо потраплю, не дай Бог, за межу бідності. Я не знаю, як чинитиму з тими, хто наживається на народному. А сьогодні я, як і ви, засуджую дії таких активістів. Засуджую, бо не голодний і не голодні мої діти".

Організаторів "сміттєвої" люстрації можуть посадити за грати


Алексей Парфенюк: "Які там обездолені. Звичайні відморозки, яким по суті все одно кого, аби лише кидати у смітник"

Лілія Москальова:
"Це бурштинщики обездолені?? Васильєв тепер депутат облради? Депутат.Залишилось свого начальника "Рівнелісу" притарабанити і все - діло в шляпі.Можна і далі тирити надра, як і раніше, але вже в більших масштабах".

Як відбувалася люстрація голови профспілок області

Інна Білецька: "Кльосовські за межею бідності. Ага".

Yulia Bilokon: "Не методи це, бо ми - чиновники, тому двояке почуття. Але послухайте людей і вони вам розкажуть про Шершуна і його діяльність".

У голови Федерації профспілок області Миколи Шершуна - зламана нога

Игорь Богданець:
"Жодного бідняка, у (всякому разі на відео, яке доступне),я там не побачив. Організатори мали на меті лише одне: принизити людину, заставити її піти для того, щоб самим потім робити те ж саме тільки з ще більшою жадібністю і дурістю".

Ткачук Виталий
: "З нас роблять бідняків Верховна Рада-Кабмін-Президент своєю політикою. Такі люди, як Шершун, обслуговують цей вище згаданий державний апарат. Не з тих починають. А якщо не з тих починають, значить це означае, що група людей переслідує виключно свої інтереси".

"Люстрований" смітником Микола Шершун: "Це - політичне замовлення" (Відео)

Nikola Nikolaenko:
"Да! Рівенський Клондайк, одні бідняки інших у смітники кидають. Мабуть, скоро виникне РНР, Рівне порожняк не гоне".