10.12.2015, 11:45

СБУ знешкодила російських диверсантів, загинув боєць "Альфи" [+Фото]

Служба безпеки в ході спецоперації припинила діяльність диверсійно-розвідувальної групи, яка працювала в ряді міст України.
Про це повідомляє "Українська правда", посилаючись на речника СБУ Олена Гітлянська.Пізно ввечері 9 грудня 2015 в результаті проведеної Службою безпеки спецоперації зупинено діяльність диверсійно-розвідувальної групи, яка працювала в ряді міст України, в тому числі в Києві. Затримано двох громадян Російської Федерації і три громадянина України. Ще один член ДРГ пручався із застосуванням автоматичної зброї, поранивши двох співробітників спецпідрозділу Альфа і був нейтралізований.

Коментуючи спецоперацію, співробітники СБУ повідомили, що вона триває в ці хвилини та інших подробиць поки немає. У прес-службі СБУ подробиці операції обіцяють повідомити вранці на брифінгу.

Відомо, що затримано трьох громадян Росії і трьох українців. За однією з адрес у столиці вилучено вісім споряджених саморобних вибухових пристроїв, чотири кілограми тротилу, автоматичну зброю, більше сорока гранат та близько двох тисяч патронів, а також компоненти вибухових пристроїв та засобів ураження.

На Рівненщині виявили три вибухові предмети


Як пізніше повідомив в twitter журналіст Петро Шуклінов, боєць спецпідрозділу СБУ "Альфа" в результаті поранення загинув.
"Мені підтвердили. Боєць "Альфи" помер. Постріл в голову. Вбивця - російський диверсант - убитий вогнем у відповідь", - написав він.
Щасливе Рівне