13.12.2015, 17:30

Хто отримає субсидії на Рівненщині

Кількість звернень до органів соцзахисту досить висока – лише за останній тиждень надійшло 24 тисячі заяв.
Про це повідомили з прес-служби ОДА.

Документи на призначення житлової субсидії від жителів Рівненщини продовжують надходити. Кількість звернень до органів соцзахисту залишається досить високою – лише за останній тиждень надійшло 24 тисячі заяв. Про це йшлося під час селекторної наради з районами щодо призначення субсидій.

У Рівному працює сервіс для швидкого пошуку підробітку

«Опрацьовувати заяви потрібно теж оперативно, - звернувся до голів РДА заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олександр Савчук. – Ми не повинні збавляти темпи. Якщо увесь рік працювали інтенсивно, то і завершити рік треба достойно».
Загалом, в області субсидію отримують вже 146 тисячі родин. На розгляді в органах соцзахисту знаходиться ще понад 19 тисяч заяв. Найбільше подань отримують у Рівному, Рівненському та Сарненському районах.


Разом з тим, Олександр Савчук відмітив відділення соцзахисту у Кузнецовську, Дубно та Зарічненському районі, де заяви встигають опрацьовувати на 100 %. Водночас, за словами Олександра Савчука, потрібно суттєво покращити роботу у Сарненському, Млинівському та Корецькому районах.

«Хочу наголосити, що усі працівники органів соцзахисту знаходяться в однакових умовах – в усіх однакова зарплатня та технічне забезпечення. Ми розуміємо вашу навантаженість, але дуже прошу зробити усе, аби обробити максимум заяв», - наголосив Олександр Савчук.
Щасливе Рівне