15.12.2015, 18:15

«Інваспорт»: у Рівному відбувся чемпіонат області з шахів [+Фото]

Сімдесят п'ять шахістів із особливими потребами взяли участь у Чемпіонаті Рівненської області з шахів. Вони представляли десять районів Рівненщини та обласний центр. Саме представники міста Рівне здобули найбільшу кількість призових місць.
Змагання відбувалися 12-13 грудня у приміщенні комунального закладу «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» облради. У Чемпіонаті Рівненської області з шахів змагалися спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та слуху.

Всього у чемпіонаті приймали участь близько 75 кращих спортсменів області, а саме: Березнівського, Здолбунівського, Зарічненського, Гощанського, Рокитнівського, Млинівського районів, вихованці загальноосвітньої Острозької спецшколи-інтернату для дітей з вадами слуху, вихованці загальноосвітньої Клеванської спецшколи-інтернату для дітей з вадами зору, вихованці загальноосвітньої Костопільської спецшколи-інтернату для дітей з порушеннями ОРА, міст Сарни та Рівне.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

Президент Рівненської обласної федерації шахів Володимир Ковальчук — про секрети успіху шахів на Рівненщин

Олександр Матвійчук став володарем шахового Суперкубка області 2015

Підведення підсумків змагань проводилось окремо по нозологіях, серед жінок та чоловіків.

Спортмени з вадами слуху (чоловіки)
І м. – Заболотний Володимир (м. Рівне),
II м. – Савчук Петро (м. Рівне),
III м. – Казько Руслан (Млинівський р-н).

Спортсмени з вадами слуху (жінки)
І м. – Жученя Валентина (м. Рівне),
II м. – Микосянчик Валентина (м. Рівне),
ІІІ м. – Рижковська Людмила (м. Рівне).

Спортмени з вадами слуху (юнаки)
І м. – Галганець Віталій (РОДЮСШІ),
II м. – Клюйко Денис (вихованець Острозької загальноосвітньої спецшколи-інтернату для дітей з вадами слуху),
III м. – Поминчук Денис (вихованець Острозької загальноосвітньої спецшколи-інтернату для дітей з вадами слуху).

Спортмени з вадами слуху (дівчата)
І м. – Пилепей Олександра (ДЮСШІ м. Рівне).

Спортмени з ураженнями ОРА (чоловіки)
І м. – Балєєв Костянтин (м. Рівне),
ІІ м. – Чмерук Павло (м. Сарни),
ІІІ м. – Цицюра Олександр (м. Сарни).

Спортмени з ураженнями ОРА (жінки)
І м. – Рубель Валентина (м. Рівне),
ІІ м. – Пукальчук Світлана (м. Рівне),
ІІІ м. – Ігошина Валентина (м. Рівне).

Спортмени з ураженнями ОРА (юнаки)
І м. – Грабінов Дмитро (Здолбунівський р-н),
ІІ м. – Савчук Дмитро (Гощанський р-н),
ІІІ м. – Данилів Михайло (Зарічненський р-н).

Спортмени з ураженнями ОРА (дівчата)
І м. – Сергеєва Ірина (Млинівський р-н).

Спортмени з вадами зору (чоловіки)
І м. – Протасевич Олександр (Березнівський р-н) ,
ІІ м. – Набухотний Роман (м. Сарни),
ІІІ м. – Павлюк Микола (м. Рівне).

Спортмени з вадами зору (жінки)
І м. – Асєєва Ніна (м. Рівне),
ІІ м. – Дорожинська Любов (м. Рівне),
ІІІ м. – Никитюк Галина (м. Рівне).

Спортмени з вадами зору (юнаки)
І м. – Асєєв Костянтин (Клеванська школа-інтернат),
ІІ м. – Бережний Михайло (Клеванська школа-інтернат),
ІІІ м. – Чаплінський Юрій (Клеванська школа-інтернат).

Спортмени з вадами зору (дівчата)
І м. - Луцик Софія (Клеванська школа-інтернат).

Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями.