Подати
оголошення

27.12.2015, 12:00

Підсумки тижня: Католицьке Різдво, Фреймут "захопила" Рівненщину та очікування від Нового року

Портал "ОГО" пропонує перелік найчитабельніших новин минулого тижня.
25 грудня - Католицьке Різдво - одне з найважливіших християнських свят. Саме це свято нагадує усім про народження народження Ісуса Христа в Вифлеємі. Його святкують понад 100 країн світу і саме в ці дні прийнято прикрашати будівлі ялинками, різдвяними вогнями, колядувати та дарувати тепло своїх сердець один одному.На Рівненщину приїхала Фреймут?Минулого тижня у соцмережах поширювалася інформація про те, що Інспектор Фреймут приїхала до Рівного та мала перевірити заклади міста і області.

Цією звісткою Ольга Фреймут буквально "захопила" Рівненщину. Але, як виявилось, у школах області Інспектора не було.Також в очікуванні новорічних святкувань рівняни активно шукали пророчі обіцянки від року Червоної Вогняної Мавпи. А ще більше святкового настрою цього тижня додавали рівнянам Новорічні та зимові пісні на Новий рік.

Ну а рівненські футбольні фанати завжди слідкують за спортивним життям улюбленого "Шахтаря" і активно відреагували на сподівання Мірча Луческу про повернення "гірників" у Донецьк вже цієї весни.