28.12.2015, 16:04

Редакція "ОГО" провела нагородження переможців проекту "Підсумки року - 2015" [+ФОТО, ВІДЕО]

Непересічні люди, цікаві події та важливі досягнення. Вже традиційно Видавничий дім "ОГО" підсумовує рік, що минає, і розповідає про людей та бренди, що були особливо помітними та цікавими у різних сферах.
Напередодні Нового року прийнято згадувати події,що минають, підводити підсумки і робити висновки. Ось і працівники Видавничого дому "ОГО" вже за традицією ретельно проаналізували події року, що минає. Вибрали найцікавіші та найяскравіші події та відзначили кращих представників у різних сферах діяльності Рівненщини.

ВІДЕО З НАГОРОДЖЕННЯ

- Кожен рік, що минає має своїх героїв. Звичайно, 2015 рік був насичений цікавими подіями і ми, як журналісти, не могли оминути його своєю увагою, - розповідає засновник ВД "ОГО", директор ТРК "Рівне 1" Віктор данилов. - Є люди, які нас дивували і саме цьому присвячений проект "Підсумки року — 2015". Ми запросили наших гостей, переможців у різних номінаціях, щоб вручити їм дипломи та разом обговорити рік, що минає.

Переможці проекту ОГО - ПІДСУМКИ РОКУЗа більш як 23 роки своєї роботи, газета здобула не тільки постійних читачів, але й партнерів, які діляться своїм досвідом та досягненнями.

- Приємно було стати партнером такого проекту, як "Підсумки року - 2015". Адже це прекрасно, коли люди можуть поділитися тим, що вони досягли і роблять кожен на своєму місці.Тим, хто цікавиться бізнесовим життям Рівненщини може довідатися із сторінок газети про досягнення приватних підприємств, закладів сфери послуг та дозвілля. Нагороду Пиво року отримав отримав рівненський пивзавод "Рівень" на чолі з директором Мар'яном Годою.

Фото з нагородження переможців Підсумки року

- Я вже 12 років живу та працюю у Рівному і з того співпрацюю з "ОГО". Ми партнери, близькі друзі, але я не чекав таку відзнаку, - розповів Мар'ян Года. - Радий взаємній співпраці з "ОГО", впевнена, що вона продовжиться і у новому році.

Гучні прем'єри і заслужені нагороди, спортивні рекорди та надзвичайні ситуації, кримінальні справи та плітки й скандали - усе це зібрано на сторінках підсумкового номера "ОГО".

ЧИТАТИ СВІЖИЙ НОМЕР ГАЗЕТИ ОГО
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ