Любомир Гладун: "Рік був непростим, але не варто втрачати оптимізм"
Питання виділення земельних ділянок гостро стоїть весь час у Рівному. Цього року намагалися впорядкувати їх розподіл, але так до кінця це і не зробили. Це – великий мінус.
Жителі Гаїті лікуватимуться у рівнянина (+ВІДЕО)
Рік минув, а вироблення стратегії у питанні забудови міста так і не відбулося. Генплан застарів. А депутати так і не змогли мотивувати до внесення змін до нього. Не вирішена проблема будівництва транспортних розв'язок у місті, проїздів. Якщо й далі так буде, скоро не лише центром міста неможливо буде проїхати через засилля транспорту, а й по бічних вулицях. Болючим залишається питання підтоплення центральної частини Рівного, екологічного стану Усті, хоч і вчених з Національного університету водного господарства та природокористування підключали до пошуку шляхів їх вирішення. Але у це потрібно вкладати кошти. І якщо не робити це зараз, потім потрібні будуть ще більші суми.
Після виборів всі зрозуміли, що запропонована нам виборча система не дала нам те, що вимагав Майдан. Вона призвела до того, що ні у міськраді Рівного, ні в обласній раді жодна з політичних сил не має більшості. Через це у радах немає злагодженої роботи.
Скільки з рівнян збирають грошей на школи і дитсадки
Відбулося загострення проблем медицини, деякою мірою – й освіти. Ніби коштів на них більше почали виділяти, але вони витрачаються на зарплати, а для формування матеріальної бази майже нічого не залишається. Так далі бути не може. Всі це розуміють, а зрушень у цій так званій безкоштовній медицині нема. Бо створення лікарняних кас не підвищить рівень задоволеності послугами.
Освіта – майбутнє держави. І проблеми вищої школи, спеціалізованої середньої вимагають якихось нових підходів. Кивати лише на Верховну Раду і Кабмін – не вихід. Треба, щоб міськради ініціювали зміни. Гасло, що потрібно скрізь керівництво міняти на молодь, вважаю неправильним. Бо в умовах, коли у країні війна, велике значення має досвід.
На базарах Рівного орудують злодії
Чи щось оптимістичне чекає на нас? Я не раз казав: якщо хтось вважає, що попереду – тільки все найгірше, він просто не хоче нічого робити, щоб щось змінити. Треба ставити якісь конкретні цілі, пробувати виходити на виконавчі структури, депутатів міськради, щоб добиватися їх втілення. Бо бачення проблеми громадою, і представниками влади може бути різним.
Сподіваюся, що наступного року відбудуться зміни на краще в усіх сферах, а найголовніше – в економіці. Бо інакше нам вже нема куди нижче опускатися. Нині багато молоді вважає, що в України нема майбутнього і будь-що прагне вирватися за кордон Сподіваюся, що підростаюче покоління – учні, студенти – диктуватимуть рухи керівним структурам влади.
Сподівання в Новому році збудуться, якщо збережемо Україну. Слава Україні!

Намагалися привласнити землю на березі Світязя: на Волині судитимуть групу осіб зо оборудки із землею

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо одного із заступників начальника Головного управління Держгеокадастру у Волинській області та двох його спільників, які намагались привласнити землі на береговій лінії озера Світязь.
переглядів: 117
День сміху: найкращі жарти, листівки та веселі побажання

1 квітня в усьому світі відзначають День сміху або День дурня. Це свято жартів, розіграшів і веселощів, коли люди намагаються обдурити одне одного без злого наміру. Головна мета цього дня – створити позитивний настрій і подарувати сміх оточуючим.
переглядів: 170
У Рівному народився син загиблого захисника України

Сьогодні у родині Олени Савенко з Оржева народився хлопчик Дем’ян.
переглядів: 363
Рівненщина другий рік поспіль у ТОП-5 за рівнем вакцинації

На Рівненщині відбулася координаційна рада з питань громадського здоров'я, де обговорили якість питної води, вакцинацію, умови праці, а також проаналізували вплив інфекційних і неінфекційних хвороб.
переглядів: 335
У Рівному затримали нетверезу 20-річну водійку без прав

Днями на вулиці Ярослава Гашека патрульні зупинили автомобіль ВАЗ, водій якого хаотично рухався проїжджою частиною та виїжджав на зустрічну смугу.
переглядів: 379