Любомир Гладун: "Рік був непростим, але не варто втрачати оптимізм"
Питання виділення земельних ділянок гостро стоїть весь час у Рівному. Цього року намагалися впорядкувати їх розподіл, але так до кінця це і не зробили. Це – великий мінус.
Жителі Гаїті лікуватимуться у рівнянина (+ВІДЕО)
Рік минув, а вироблення стратегії у питанні забудови міста так і не відбулося. Генплан застарів. А депутати так і не змогли мотивувати до внесення змін до нього. Не вирішена проблема будівництва транспортних розв'язок у місті, проїздів. Якщо й далі так буде, скоро не лише центром міста неможливо буде проїхати через засилля транспорту, а й по бічних вулицях. Болючим залишається питання підтоплення центральної частини Рівного, екологічного стану Усті, хоч і вчених з Національного університету водного господарства та природокористування підключали до пошуку шляхів їх вирішення. Але у це потрібно вкладати кошти. І якщо не робити це зараз, потім потрібні будуть ще більші суми.
Після виборів всі зрозуміли, що запропонована нам виборча система не дала нам те, що вимагав Майдан. Вона призвела до того, що ні у міськраді Рівного, ні в обласній раді жодна з політичних сил не має більшості. Через це у радах немає злагодженої роботи.
Скільки з рівнян збирають грошей на школи і дитсадки
Відбулося загострення проблем медицини, деякою мірою – й освіти. Ніби коштів на них більше почали виділяти, але вони витрачаються на зарплати, а для формування матеріальної бази майже нічого не залишається. Так далі бути не може. Всі це розуміють, а зрушень у цій так званій безкоштовній медицині нема. Бо створення лікарняних кас не підвищить рівень задоволеності послугами.
Освіта – майбутнє держави. І проблеми вищої школи, спеціалізованої середньої вимагають якихось нових підходів. Кивати лише на Верховну Раду і Кабмін – не вихід. Треба, щоб міськради ініціювали зміни. Гасло, що потрібно скрізь керівництво міняти на молодь, вважаю неправильним. Бо в умовах, коли у країні війна, велике значення має досвід.
На базарах Рівного орудують злодії
Чи щось оптимістичне чекає на нас? Я не раз казав: якщо хтось вважає, що попереду – тільки все найгірше, він просто не хоче нічого робити, щоб щось змінити. Треба ставити якісь конкретні цілі, пробувати виходити на виконавчі структури, депутатів міськради, щоб добиватися їх втілення. Бо бачення проблеми громадою, і представниками влади може бути різним.
Сподіваюся, що наступного року відбудуться зміни на краще в усіх сферах, а найголовніше – в економіці. Бо інакше нам вже нема куди нижче опускатися. Нині багато молоді вважає, що в України нема майбутнього і будь-що прагне вирватися за кордон Сподіваюся, що підростаюче покоління – учні, студенти – диктуватимуть рухи керівним структурам влади.
Сподівання в Новому році збудуться, якщо збережемо Україну. Слава Україні!

Рівнянам пропонують осягнути безмежність за допомогою фото

Уже зовсім скоро, 27 травня, о 13 годині у Міському Будинку Культури відбудеться відкриття персональної фотовиставки Олександра Майструка "Безмежність", яка приурочена 24-й річниці його творчої діяльності.
переглядів: 1182
Юні науковці з Рівненщини вибороли призові місця на всеукраїнському конкурсі у Києві

У столиці підбили підсумки ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України 2025 року. Рівненщину на змаганні представляли 63 учні, які захищали свої наукові проєкти у 64 секціях.
переглядів: 147
Парамедики з Рівненщини візьмуть участь у Карпатському ралі 2025

Рівненщина відправляє свою команду на Національний чемпіонат екстреної медичної допомоги «Карпатське ралі-2025».
переглядів: 387
Уже скоро почнеться Рівненський літературний форум – 2025

Протягом двох днів, 24 та 25 травня, у Парку Молоді (Лебединка) в Рівному триватиме Рівненський літературний форум – 2025. Захід стане масштабною культурною подією, що об'єднає авторів, видавців, ілюстраторів, читачів і всіх, хто захоплюється сучасною українською літературою.
переглядів: 363
Сьогодні буде концерт пам'яті проф. Євгена Шпіцера

Сьогодні, 18 травня у місті відбудеться вечір віолончельної музики.
переглядів: 286