03.01.2016, 17:30

Пиво року у Рівному - "Рівень"

Директор ТОВ "Рівень ЛТД" Мар'ян Года: “Влада повинна зрозуміти, що бізнес – це партнер, а не конкурент”
Підбиваючи підсумки року, що минає, директор ТОВ "Рівень ЛТД", депутат Рівненської міської ради Мар'ян ГОДА розповів про ставлення влади до бізнесу, збільшення обсягів виробництва на підприємстві та нову пивну ресторацію.

– Минулого року ми говорили про те, що 2014 рік для ТОВ “Рівень ЛТД” був успішним, і саме тому ми вирішили ставити перед собою ще більш амбітні завдання. Радію тому, що нам вдалося їх реалізувати. У порівнянні з 2014 роком обсяги виробництва на нашому підприємстві збільшилися на 15%. Вважаю, що це гарний результат, враховуючи те, що умови для цього були дійсно несприятливі. Про що йде мова? Про те, що минулого року 28 грудня було прийнято бюджет та підбюджетні закони, які викликали широкий і нездоровий резонанс у суспільстві. Нове законодавство стосувалося сертифікації, атестації, ліцензування виробництва. Все б нічого, але для великої категорії виробників і оптових торговців ліцензія коштувала 500 тисяч гривень. І сплатити її було просто неможливо.Цьогоріч ситуація у певній мірі повторюється, адже законопроектом бюджету 2016 року передбачено зростання ставок акцизного збору на 100%. Тим самим слід очікувати подорожчання пива приблизно на дві гривні за літр. Можна спрогнозувати, що частина підприємців не витримає навантаження і слід чекати скорочення робочих місць у цій галузі та суміжних з ними. Саме тому ми констатуємо, що в цілому по Україні очікується спад галузі на 20%. Звісно, нас це зовсім не тішить.

Шкода, що влада не приймає рішення спільно з підприємцями, не виставляє проекти законів на всезагальне обговорення. Влада має зрозуміти, що бізнес є її партнером, а не конкурентом. І якщо влада хоче надходжень до бюджету, то мають створювати для цього належні умови щодо реалізації продукції. Проте, що ж ми бачимо нині? Для нас створюють і вже створили ряд обмежень, які стосуються обігу та реалізації пива. Мова йде про обмеження продажу по торгових площах та ліцензії на торгівлю вроздріб – це ті факти, які точно не сприяють надходженням до бюджету.

Але насправді є чимало й позитивних моментів. Окрім збільшення рівня виробництва, якого ми досягли, продовжуємо розвиватися і працюємо на благо нашого міста. Цьогоріч ми відкрили пивну ресторацію “Кант”, яка після свого відкриття стала популярною серед рівнян. На відміну від інших, у нас у самому закладі вариться пиво, а не відстоюється. Крім того, у “Канті” можна спостерігати весь процес пивоваріння. Також у 2015 провели реконструкцію літнього майданчика, а також відбулося архітектурне оздоблення фасадів наших приміщень. Ми знаходимося на центральній вулиці, тому коли проводимо якісь реконструкції, то разом з цим працюємо і над благоустроєм прилеглої території на вулиці Соборній.

Бажаю всім рівнянам миру у Новому році! Щоб, незважаючи на політичну ситуацію в країні, ми разом вірили у краще майбутнє. Добра, радості, віри та блиску в очах! З Новим роком!

РЕСТОРАН-ПИВОВАРНЯ "КАНТ"
Адреса: м. Рівне, вул. Коперника, 9
GPS: 50.621703, 26.230589
Телефон:+380 (67) 200-06-06
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ