26.01.2016, 14:00

У Рівному актор серйозно травмувався під час вистави

Це сталося у неділю, 24 січня.
Петро Ліснічук у ролі Наполеона у виставі "Наполеон та корсиканка"

54-річний Петро Ліснічук був задіяний у виставі "Біла ворона" у Рівненському облмуздрамтеатрі. За кілька хвилин до її закінчення під час сцени зі спаленням Жанни д'Арк актор впав у трюм сцени - простір під нею - з висоти близько трьох метрів.

На Рівненщині авто збили трьох пішоходів - дівчина в реанімації

- За задумом, на сцені відкривалося коло-отвір і у трюм мала опуститися люстра, потім йшов дим і вгору піднімалася сорочка Жанни д'Арк - її душа, - розповів директор Рівненського облмуздрамтеатру Володимир Петрів. - У цей момент Петро Ліснічук впав у трюм. Ніхто з глядачів цього не помітив. І навіть не всі актори, які були на сцені, звернули увагу. Адже вистава масова. У ній задіяні 70 осіб. І в цей момент всі були зосереджені на танці, який виконували на сцені. Чому Петро Ліснічук впав - з'ясовує комісія територіального управління Держгірпромнагляду області. Момент падіння бачили дехто з акторів. Але вони не можуть пояснити, чому це сталося. Петро Ліснічук не скаржився на здоров'я, тож серцевого нападу чи чогось іншого у нього, думаю, не могло бути. І конфліктів у колективі не було, щоб хтось міг спеціально його зіштовхнути.

За плечима вбивці матері двох дітей з Рівного - ще одне вбивство


Зараз Петро Ліснічук перебуває у відділенні нейрохірургії міської лікарні Рівного. У нього черепно-мозкова травма, зламано кілька ребер і хребців. Актора лікарі тримають у медикаментозному сні.

Тим часом, його колеги шукають способи допомогти травмованому і збирають для цього кошти.

На Рівненщині вже семеро людей померли від грипу

Окрім цього, оскільки зацікавлені у тому, щоб знайти причину травмування, директор театру звернувся до телеканалу "Тоніс", щоб звідти надали відеозаписи вистави. Цей канал знімав "Білу ворону" з п'яти камер для трансляції по телевізору. Тож, сподівається Володимир Петрів, вони могли зафікусвати момент падіння актора.
Чи будуть вистави у театрі Рівного після травмування актораПетро Ліснічук

Щасливе Рівне