24.02.2016, 14:00
Рівному пропонують альтернативний пам'ятник Небесній Сотні
Про це повідомила директор підприємства "Рівнебудпостач", організатор ковальського фестивалю "Металеве серце України" Ніна Крока.
Нині у Рівному вже є ось такий барельєф, присвячений Небесній Сотні
Як писав портал ОГО, рівненська журналістка і мистецтвознавець Валентина Захаровабула засмучена проектом пам'ятника Героям Небесної сотні, представленим владою.
І дехто з рівнян, які погоджувалися з її думкою, навіть пропонував влаштувати громадське голосування за проект по аналогії з голосуванням за бренд міста.
- Альтернативний пам'ятник Рівному пропонує коваль з Київщини, з кузні "Росичі" Юрій Виродов, - розповіла ОГО Ніна Крока. - Він брав участь у подіях на Майдані у Києві. І передав це у виготовленому з металу пам'ятнику. Висота його 6 метрів. Це рука у полум'ї, яка тримає меч, а поруч - шини у вогні. Пам'ятник - дуже гарний. Оскільки він з нержавійки, то не потребує фарбування, поновлення тощо. Тобто він - вічний. Вартість пам'ятника 300 тисяч гривень. Думаю, що його можна було б розмістити поруч з портретами Героїв Небесної сотні біля Свято-Воскресенського собору. Хоча і в будь-якому іншому місці він був би доречним.
Коли в Україні завершать перейменовувати міста
Як писав портал ОГО, рівненська журналістка і мистецтвознавець Валентина Захаровабула засмучена проектом пам'ятника Героям Небесної сотні, представленим владою.
І дехто з рівнян, які погоджувалися з її думкою, навіть пропонував влаштувати громадське голосування за проект по аналогії з голосуванням за бренд міста.
- Альтернативний пам'ятник Рівному пропонує коваль з Київщини, з кузні "Росичі" Юрій Виродов, - розповіла ОГО Ніна Крока. - Він брав участь у подіях на Майдані у Києві. І передав це у виготовленому з металу пам'ятнику. Висота його 6 метрів. Це рука у полум'ї, яка тримає меч, а поруч - шини у вогні. Пам'ятник - дуже гарний. Оскільки він з нержавійки, то не потребує фарбування, поновлення тощо. Тобто він - вічний. Вартість пам'ятника 300 тисяч гривень. Думаю, що його можна було б розмістити поруч з портретами Героїв Небесної сотні біля Свято-Воскресенського собору. Хоча і в будь-якому іншому місці він був би доречним.
Коли в Україні завершать перейменовувати міста
![](https://ogo.ua/images/articles/1/big/1456308624.jpg)
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Категорія: Новини > Новини Рівного
Автор: Мирослава ОПАНАСИКПереглядів: 2903Інші статті рубрики:
"Продавець-вигадник": на Рівненщині чоловік продавав неіснуючі товари
![](/images/articles/2/small/1702497485.jpeg)
Житель Вараського району постане перед судом за шахрайство з передоплатою за неіснуючі товари.
переглядів: 150
На Рівненщині загасили господарчу будівлю
![](/images/articles/2/small/1713600800.jpg)
У Дубенському районі ліквідовано пожежу в приватному господарстві. Вчора, 26 липня, о 17:21, до служби порятунку надійшло повідомлення про загоряння в селі Привільне на вулиці Молодіжній у Дубенському районі.
переглядів: 137
Рівненщина простилася із двома Героями
![](/images/articles/2/small/1715695831.jpg)
На Сарненщині провели в останню дорогу загиблого Михайла Куліша, у Вараші – Леоніда Ковальова.
переглядів: 170
Світло зі сміття: Біогазова станція на полігоні Рівного виробляє електрику
![](/images/articles/2/small/1721996875.jpg)
На сміттєзвалювальному полігоні Рівного протягом багатьох років успішно працює біогазова станція, яка виробляє електроенергію. Свою роботу вона почала ще у 2017 році.
переглядів: 277