02.03.2016, 22:00

Топ-7 чоловічих звичок, які дратують жінок

Чоловіки і жінки - два магніти, які притягують один одного, але у побуті навіть найдрібніші негативні звички можуть призвести до конфліктів і навіть розлучення. То про які ж звички йде мова?
Ні для кого не новина, що чоловіки і жінки різні не лише в манері спілкування, а й у повсякденній поведінці. Зачасту саме побутові протилежності між статями і стають причинами конфліктів. То які ж саме чоловічі звички можуть вивести жінок з рівноваги?

1. Розкидані шкарпетки та інший одяг - це, мабуть, головний недолік, який дратує жінок. А якщо така поведінка повторюється постійно - чекайте бурхливого скандалу.

2. Безпорадність. Зачасту трапляється так, що навіть при повному холодильнику їжі чоловік не в змозі самостійно розігріти собі обід. Він ображено дивиться на свою дружину, яка подала йому тарілку, але забула принести виделку. Навіть багаторічний холостяк при появі в його житті жінки миттєво втрачає всі навички самообслуговування. Така манера поведінки далеко не кожній жінці припаде до душі.

3. Несподівані гості.Частенько трапляються ситуації, коли жінка чекає свого чоловіка зі смачною вечерею при повному параді. Але несподівано на порозі з'являється коханий чоловік зі своїми друзями і ромнтичному відпочинку настає кінець. Натомість жінка повинна ще й пригостити усіх.

4. "Бібліотека" в санвузлі. Як правило, в будинку, де проживає чоловік, бібліотека розташовується не в вітальні, і навіть не в кабінеті, а в санвузлі. Тут можна відшукати і популярні чоловічі журнали, і кросворди, і наукові статті по квантовій фізиці.

5. Амнезія. Чоловік з точністю до останньої копійки пам'ятає суму "заначки" і точний час відповідального матчу улюбленої футбольної команди, але може тижнями забувати про те, що в коридорі перегоріла лампочка або відвалився гачок в передпокої.

6. Онлайн-ігри. Найчастіша проблема нинішніх подружніх пар - інтернет-залежність чоловіка. І відвернути його від життя в режимі онлайн здатна тільки шкідлива звичка під номером чотири.

7. Несподівана економія. Що стосується покупок одягу і взуття для жінки, більшість чоловіків переконані - потрібно економити і накопичувати кошти для більш потрібних речей. На думку чоловіка, жіночий гардероб і так переповнений. Але якщо виникне ідея позбутися від старих і непотрібних речей у чоловіка, вони раптом стають життєво необхідними.

І це лише кілька дрібних звичок, що дратують жінок, а от скільки їх є загалом - ніхто не знає.

Статті до теми:

Вчені дослідили, про що думають чоловіки протягом дня

Як рівнянки ставляться до чоловіків з бородою

Як жіноче "бурчання" впливає на здоров'я чоловіків
Щасливе Рівне