07.03.2016, 17:30

Рівнянок запрошують до участі в фотопроекті “Краса по-рівненськи”

Ще декілька днів і остаточно почнуть прокидатися дерева та квіти, все більше ставатиме на подвір’ї тюльпанів та підсніжників. І жінки все більше почнуть прикрашати світ весняними посмішками та внутрішнім теплом.
Весна – це пора, яка у всіх асоціюється з красою, гарними а позитивними миттєвостями життя і яка ж весна без квітів?! Звісно ж, вони неповторно доповнюють образ кожної жінки, а з іншого боку – завдяки квітам чоловіки також створюють позитивний настрій для чарівних жінок.

Весна - це час нового життя, а значить і відмінний час для власного оновлення. І таку красу хочеться увіковічнити, щоб вона залишилася у пам’яті назавжди. Це дуже легко зробити за допомогою натхненої, позитивної та креативної портретної фотосесії від професійного, креативного фотографа Ліни Яріш. А якщо доповнити свій образ прекрасним віночком з квітів від креативного дизайнера Іванки Яремчук, то кількість позитивних емоцій та краси помножиться на кілька разів!

Ловіть момент! Тільки зараз чарівні дівчата-жінки, акційна пропозиція на студійну фотозйомку з фотографом Ліною Яріш, створення образу разом з “Coron decor” та розміщення вашого фото на сторінках глянцевого журналу «ВІТАЄМО!».
Всі подробиці за тел. 0971831399 Аліна.

Дизайнер-декоратор Іванка Яремчук
067 360 1552
corondecor@ukr.net