09.03.2016, 10:40

На мера Рівного знову скаржаться

Це роблять працівники Рівненського міського відділу лабораторних досліджень Держсанепідслужби України. Бо дізналися, що мер їх хоче виселити з приміщення. Із листом санепідеміологи звернулися у засоби масової інформації.
Як писав портал ОГО, санепідеміологи уже раніше скаржилися, що їх хочуть виселити. А міський голова Рівного володимир Хомко пояснював, що у появі ідеї переселити міську санепідстанцію Рівного винен керівник Рівненського обласного лабораторного центру Держсанепідслужби Геннадій Шевченко.

Тепер санепідеміологи просять громаду Рівного про підтримку у вирішенні питання про виселення відділу лабораторних досліджень з приміщення на вулиці Замковій, 29 біля речового ринку. Обіцяють прийти на сесію міськради 10 березня.

Де на Рівненщині найвищі і найнижчі зарплати

"Куди перемістити нині працюючий колектив, який налічує у своєму складі 45 осіб, нам ніхто не говорить. Як і про те, куди перевезти обладнання лабораторій, скільки коштуватиме демонтаж цього обладнання, а тим більше облаштування лабораторії на новому місці (якщо воно, звичайно, знайдеться) ніхто не замислюється.Для чого нищити і ламати те, що збудоване та вдосконалене і підтримувалося роками? Чи не мер повинен чесно і розумно підходити до господарювання та розподілу бюджетних коштів?!", - пишуть епідеміологи.

І додають, що у разі знищення міського відділу лабораторних досліджень рівняни залишаться перед загрозою будь-яких інфекцій, навіть найбільш страшних та небезпечних. Адже саме лабораторний відділ здійснює моніторинг інфекційної захворюваності населення міста, розслідування випадків інфекційних захворювань та здійснення протиепідемічних заходів, контроль за якістю повітря, харчів, питної води, води відкритих водойм, стічної води, грунту тощо.