09.03.2016, 16:20

На Чемпіонаті України в Запоріжжі рівненський легкоатлет добіг до золота [+Фото]

У перші весняні дні у Запоріжжі відбувся чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед спортсменів з вадами слуху. На ньому виступили представники Рівненщини. Найкращий результат серед рівненчан продемонстрував Сергій Драч в бігу на дистанції 800 метрів, який здобув «золото».
У всеукраїнських змаганнях приймали участь близько 80 найсильніших спортсменів з 21 області України, а саме: Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської областей та Києва.

Команду Рівненського регіонального центру «Інваспорт» представляли: Драч Сергій (МСУМК), Абрамович Ганна, Драганчук Дарина та Смолій Богдан.

Результати виступів рівненських спортсменів на змаганнях:

Драч Сергій в бігу на дистанції 800 м зайняв перше місце з результатом (2:06,88). Відзначимо, Сергій - майстер спорту України міжнародного класу і є членом збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху;

Смолій Богдан у стрибках у довжину з результатом 4,73 м посів 6 місце;

Абрамович Ганна також зайняла 6 місце у штовханні ядра вагою 4 кг з результатом 7, 45 м;

Драганчук Дарина у стрибках у довжину посіла 9 місце з результатом 3,84 м.

Переможці та призери Чемпіонату України були нагороджені медалями та дипломами.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

Юні рівненські легкоатлети відзначилися на Чемпіонаті України в Запоріжжі

Рівненські легкоатлети взяли "золото" та "срібло" на чемпіонаті України