29.03.2016, 17:40

Школярі Зарічного долучились до інноваційної програми оплати шкільних обідів

Унікальна програма «Картка для харчування» вперше запрацювала в освітньому закладі Зарічного. Тепер школярі Зарічненської НВК "ЗОШ І ст. - гімназія" зможуть швидко оплачувати свої шкільні обіди за допомогою пластикових карток ЮНІОРА ПриватБанку, а батьки – контролювати витрати своїх дітей.
“Школи, які підключено до програми «Картка для харчування», обладнано терміналами для приймання пластикових карток, зокрема спеціально випущених для школярів карток ЮНІОРА. - розповідає керівник напряму “ЮніорБанк” Північно-Західного Регіонального управління ПриватБанку Галина Шеметило. - Карта ЮНІОРА - це безкоштовний електронний гаманець, який дозволяє запровадити в школі повністю підконтрольний батькам безготівковий обіг коштів. Діти самі розраховуються за отримані товари, надаючи продавцю буфету лише чек, який обмінюється на продукти, що значно пришвидшує та спрощує розрахунок, адже продавцю не потрібно шукати решту”.

“Реалізована співпраця з ПриватБанком у рамках програми «Картка для харчування» відкрила нам можливість інформування батьків про життя дітей у стінах школи, - ділиться враженнями директор гімназії Віталій Саган - Програма дозволяє батькам контролювати витрати дітей. Тепер батьки будуть впевненими у їх правильному харчуванні, що дитина не пішла поруч у магазин і витратила кишенькові гроші на шкідливі продукти, адже при кожному розрахунку отримуватиме безкоштовне смс з сумою, датою та місцем трат. Така зручна і легка у використанні технологія оплати картою за харчування дає змогу учбовому закладу застрахувати себе від таких неприємних інцидентів, як втрата учнем готівки або її крадіжка. Навіть, якщо дитина втратить карту, гроші на ній залишаться неушкодженими”.

“Зараз у навчальному закладі уже понад 100 школярів користуються картою ЮНІОРА та мають можливість оплачувати обіди у шкільному буфеті по платіжному терміналу - розповідає керуюча Зарічненського відділення Лариса Репецька. - Саме на прохання батьків, які хотіли б вберегти гроші не тільки від невиправданих витрат або крадіжок, а й від спокус, ми започаткували цей проект з адміністрацією навчального закладу. Отримані школярами карти ЮНІОРА надають батькам можливість контролювати витрати дітей, вберегти кошти від трат та встановити щоденний ліміт витрат. Батькам можна бути впевненими, що всі виділені школяру гроші не “вивітряться” за пару годин. Крім того працівники ПриватБанку проводять постійні навчання правильного користування електронним гаманцем, зокрема безпечного користування картою”.Картка ЮНІОРА – це маленький крок у доросле життя. Діти зможуть оплачувати карткою покупки в магазинах та навчитися розпоряджатися грошима. При цьому Ви завжди зможете допомогти дитині, переказавши потрібну суму на картку протягом декількох хвилин, якщо забули дати гроші вранці.

Як показує практика, школярі вчаться бути відповідальними та чесними, знаючи, що батьки бачать усі операції за карткою.

Більш детальна інформація - на сайті ЮніорБанку www.jniorbank.ua