20.04.2016, 18:00

Рівняни вчитимуться створювати відеофільми

Справжній осередок культури для жителів міста презентують в цю п’ятницю в КЗ «Рівненський міський палац культури» у Рівному.

Цієї весни в КЗ «Рівненський міський палац культури» продемонструють обладнання для мультимедійних лабораторії «Medialab».

Сучасні фото- та відеокамери, звукову апаратуру, монітори, ноутбуки, проектор, музичні інструменти та іншу техніку рівнянам презентували представники Польщі в рамках проекту «Інвестиція в культуру. Системні заходи з метою сприяння культурній освіті». Програма націлена на покращення технічної бази палаців та будинків культури та розвитку культурної освіти.

"Потрапити в історію" усім бажаючим пропонують на Рівненщині

Тут можна навчитися створювати відеофільми, освоїти фотосправу, пройти курс занять по звукорежисурі, відвідати майстер-класи по сценічному мовленню, а також курс « IT діти ХХI». В подальшому планується розширення тематики занять. Навчання — безкоштовне. Вікових обмежень немає.

На базі сучасного обладнання та новітніх технологій усі охочі, мають змогу відвідати тематичні заняття та використати знання на практиці.
Кожен курс триватиме 1 місяць. По його завершенню учасники, які виявлять бажання продемонструвати свої роботи, зможуть взяти участь у фотовиставці, зйомках короткометражного фільму, пройти відбір на молодіжний відеоканал та записати музичний матеріал.

Програма «Medialab East» забезпечує палац культури обладнанням для проведення воркшопів та реалізації творчих проектів.

Запрошуємо Вас стати учасниками перших воркшопів в нашій лабораторії
Пятниця 22 квітня, міський Палац культури, вул. Гагаріна,6

Воркшоп 1: "Основи звукорежесури: Загальні положення. Підключення акустичних систем та звукопідсилювальної апаратури" запис за тел 0976452110

Воркшоп 2: (13.30) "Сценарна справа: написання сценарію, узгодження сценарію з технічними можливостями". Група 15 людей, без вікових обмежень. запис по тел 0976452110

Щасливе Рівне