Рівнян запрошують на чемпіонат бограчу у "Косино"
У програмі фестивалю виступи місцевих народних танцювальних та вокальних колективів, майстер-класи, дитячі атракціони, різноманітні конкурси та розіграші.
Усі бажаючі можуть скуштувати бограч команд, вартість порції бограчу фіксована - 50 грн.
Чемпіонат буде проводитися на території, яка знаходиться навпроти комплексу "Термальні води "Косино". Вхід - безкоштовний.
Вартість входу у комплекс "Термальні води "Косино" 8 травня до 18.00 - 350 грн на 3 години. У вартість входу 8 травня буде входити порція фірмового косинського бограчу та одна порція напою фріч.
Детальніше про чемпіонат
Довідково: бограч (богораш, богорош, мадярська юшка) — гуляш, приготований із м'яса, солодкого перцю, меленої паприки, помідорів, картоплі, моркви та спецій; страва угорської кухні.

фестиваль, Україна, бограч, сауни, оздоровчий комплекс, Косино
За добу на Рівненщині згоріло 17 гектарів сухостою: рятувальники закликають зупинити підпали

Лише за останню добу рятувальники 23 рази виїжджали на гасіння пожеж сухої рослинності, які охопили майже 17 гектарів території.
переглядів: 67
У центрі Рівного встановлять нові «розумні» зупинки

Соборна вулиця в Рівному — одна з найжвавіших транспортних артерій міста, якою щодня курсує десятки маршруток, тролейбусів та автобусів. Проте, не на всіх зупинках пасажири можуть дізнатися точний час прибуття транспорту.
переглядів: 136
На Рівненщині мікроавтобус з’їхав у кювет: травмовані двоє людей

Увечері 19 квітня на трасі Рівне—Костопіль сталася дорожньо-транспортна пригода.
переглядів: 172
Острожанин Олександр Гульчук повернувся з полону напередодні Великодня

Напередодні Великодня до України повернулися ще десятки захисників, звільнених із російського полону. Серед них — Олександр Гульчук із міста Острог, який перебував у неволі майже три роки.
переглядів: 164
Серед звільнених з полону є військові з Рівненщини

Серед 277 українських захисників, які повернулися з російського полону, є й наші земляки з Рівненської області.
переглядів: 188