Ми у Facebook
10.05.2016, 13:00

ВІДЕО - Як рівнянкам обрати ідеальну весільну сукню

У випуску програми “Ранкова кава” ведуча Ольга Данилюк поспілкувалася з директором мережі весільних салонів “Грейс” Наталією Чулій. Пані Наталя розвіяла стереотипи щодо легкості роботи у весільних салонах, розповіла про асортимент мережі весільних салонів “Грейс” та дала поради майбутнім нареченим.
- Ваш салон у Рівному працює вже впродовж 10 років, а у Луцьку — 5. Чимало підприємств, не говорячи вже про весільні салони, так довго не працюють. Розкажіть про те, як вдалося досягнути такого успіху та здобути любов наречених Рівненщини та Волині?

- З перших днів роботи ми поставили перед собою високу планку. Нашими пріортитетами була висока якість суконь, ідеальний сервіс та повага до наших клієнтів, відвідувачів. Ми несемо дуже велику відповідальність за наші вироби, бо це сукні для особливого дня в житті кожної нареченої. Тому ми вибираємо партнерів, які є надійними і не йдуть на компроміс, коли мова йде про якість суконь. В свою ж чергу у наших салонах, ми намагаємося робити усе можливе, а то і неможливе, щоб не лише виправдати, а і перевершити сподівання наречених.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕОЗАПИС ПРОГРАМИ

- Ви розповіли про те, що маєте багато партнерів, з якими вже тривалий час співпрацюєте. Розкажіть, з якими торговими маркати співпрацює мережа весільних салонів “Грейс”?


- Ідею монобрендового салону ми відкинули відразу. Адже кожен дизайнер має свій почерк, свій унікальний стиль. Тому ми працюємо з виробниками, як українськими, так і іноземними. Я завжди застерігаю наречених від того, щоб віддавати безумовну перевагу сукні тільки через її закордонне походження. Насправді українські весільні сукні нічим не гірші, а дуже часто і кращі, ніж зарубіжні аналоги.

- Можна сказати, що ви підтримуєте українського національного виробника. Нині в тренді — українське?!


- Так, я підтримую українського виробника, але не тільки з патріотичних міркувань. Є чимало українських дизайнерів зі світовим ім'ям — це і Оксана Муха, і Таня Гріг та інші. Можна без перебільшення сказати, що світ захоплюється сукнями українських майстринь.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕОЗАПИС ПРОГРАМИ

- В розмові ви говорили, що співпрацюєте і з іноземними брендами. Про які торгові марки йде мова?


- Ми працюємо з американським брендом NAVIBLUE та італійським NORA NAVIANO.

- Ваші весільні салони — це не тільки вишукані сукні, а ще і аксесуари. Хотілося б, щоб ви розказали про те, що ще можна знайти для доповнення свого образу у “Грейс”?

- Ми можемо запропонувати нашим нареченим доповнення до весільного образу — це і фата, рукавички, біжутерія, різного роду весільні набори, підв'язки, взуття. Тобто все, що потрібно наречним, можна знайти у нас.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕОЗАПИС ПРОГРАМИ

- Багато людей мають стереотипи про те, якою є робота у весільному салоні. Багато людей думають, що це невимушена та легка праця. Підтвердіть чи спростуйте цей стереотип?


- Насправді робота у весільному салоні не є легшою, ніж будь-яка інша праця з людьми. Складна частина нашої роботи в тому, що ми не просто продаємо сукні, а і робимо підгонку їх по фігурі нареченої. В цьому моменті є чимало складнощів, адже наречені часто худнуть перед весіллям, а буває - навпаки. Тому буває, що треба в останні дні зшивати чи розшивати вбрання.

- Поділіться секретами, що є модним у цьому весільному сезоні?


- Не буду оригінальною, якщо скажу, що цьогоріч актуальною є гра кольору. Рожевий і всі його відтінки - це кольори цього весільного сезону. Кремовий та його відтінки теж будуть модними у 2016 році. Повертається у тренд і традиційний, але трохи забутий білий колір.

- Як рівнянки реагують на ваші пропозиції цих модних, але не зовсім традиційних кольорів. Хочуть класичні варіанти чи з легкістю погоджуються на щось нове?

- Це залежить від нареченої. Багато хто лишається вірним традиційному білому. Але багато сучасних дівчат хочуть виділитися і мріють, щоб їх весілля запам'яталося гостям. Тому такі дівчата готові експериментувати.

- З вашого досвіду, які можете дати поради нареченим при виборі сукні?


- Потрібно відійти від штампів, стереотипів, вийти за межі своїх суб'єктивних уявлень про весільну сукню і тоді ви знайдете те, що підходить саме вам.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕОЗАПИС ПРОГРАМИ

- Як краще йти обирати весільну вукню? Це має йти в салон ледь не ціла делегація родичів. Чи вистачить мами, тільки однієї подруги?

- Я вважаю, що найкраще приходити в весільний салон з мамою, якщо така можливість є. Якщо ж ні, то взяти подругу, але не більше однієї. Бо якщо багато подруг, то кожна дивиться на сукню зі своєї сторони, зі свого власного смаку, приміряє її до себе. І вона намагається свою думку нав'язати нареченій. В таких випалках наречена може розгубитися, тому я переконана, що занадто багато думок — це теж не дуже добре.

На перший погляд вибрати сукню — легко, але це потребє підготовки, часу та зусиль. Тому я раджу не відкладати пошук сукні на останок, а планувати похід по салонах заздалегідь. І головне бути готовими до несподіванок. Адже ваша ідеальна сукня може бути не така, яку ви уявляли собі з дитинства!
Весільний салон ГРЕЙС м. Рівне, пр. Миру, 15
natasha_chuliy@yahoo.com

Телефони
(0362) 26-76-62, (050) 339-42-99, (063) 817-79-61, (068) 240-48-14http://gracewedding.com.ua
На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна

Відпочинок у Карпатах

Нерухомість


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини