На Рівненщині пропонують роботу юристам
Аби взяти участь у конкурсі, охочим необхідно заповнити заявку на сторінці вакансій в системі безоплатної правової допомоги до 31 травня 2016 року. У заявці слід вказати свої особисті дані, а також обрати населений пункт, де претендент бажає розпочати роботу.
Зарплатня в бюро становить від 3,5 до 4,5 тисячі гривень. Про це повідомиляє прес-служба Рівненської ОДА.
Претендент на посаду керівника повинен мати не тільки вищу юридичну освіту, але й вільно володіти українською мовою, бути толерантним та стресостійким.
Інші деталі та вимоги до претендентів, а також умови та терміном проведення конкурсу можна ознайомитися на сайті Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Рівненщина ОГО, керівник, новини, бюро, юристи, правова допомого
Прогноз погоди у Рівному на 8 травня: яких сюрпризів чекати містянам

Синоптики вже оприлюднили прогноз погоди у Рівному на 8 травня та розповіли про те, яким буде цей день.
переглядів: 205
У Рівному на дитячому майданчику знайшли підозрілий предмет: викликали спецслужби

Сьогодні, 7 травня, мешканка Рівного виявила підозрілий предмет на одному з дитячих майданчиків міста та одразу повідомила про це поліцію.
переглядів: 248
У Рівному відкрили проїзд по Пересопницькій: організовано рух і прибрано стихійну торгівлю

У Рівному відновлено рух транспорту по вулиці Пересопницькій.
переглядів: 256
Рівне планує придбати десять вживаних тролейбусів за 32 мільйони гривень

Комунальне підприємство «Рівнеелектроавтотранс» має намір оновити рухомий склад, закупивши десять вживаних тролейбусів Škoda 24Tr. Відповідна інформація оприлюднена на порталі публічних закупівель Prozzoro 6 травня.
переглядів: 248
У Рівному за тиждень винесли майже 650 постанов за порушення правил паркування

Протягом минулого тижня інспектори з паркування Департаменту муніципальної варти Рівного оформили близько 650 постанов щодо водіїв, які порушили правила зупинки та стоянки транспортних засобів.
переглядів: 237