17.05.2016, 14:20

Школярі Рівненщини зможуть безплатно вивчати іноземну мову і влітку

Фото: zaknews.in.ua

Дітей вчитимуть у літніх мовних таборах, які організовують у навчальних закладах Рівненської області.
Для участі дитини в такому таборі достатньо, аби батьки звернулися до адміністрації школи, де відбудеться табір. Мовні табори відбудуться у всіх районах Рівненщини. Про це повідомляє Святослав Сидорук - начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації:

До Рівного привезуть "Бабине літо"

- Мовні табори відбуваються в Рівненській області вже вдруге з ініціативи Міністерства освіти і науки України. Вперше це було у 2015-му році. У таборах вивчатимуть різні мови. Зокрема, яку мову вивчають у навчальному закладі, де проходить мовний табір, таку й вивчатимуть у таборі. До проведення таких таборів долучаються студенти-філологи, а також волонтери. У 2015 році взяло участь 56 студентів і 86 волонтерів. Серед волонтерів були й іноземці з Корпусу миру — урядової організації США, які вчили дітей своєї рідної мови.

Активістка-переселенка у Рівному позбавляє молодь сірості буття

Святослав Сидорук розповідає, що торік у мовних таборах навчалося понад шести тисяч школярів, приблизна кількість дітей, які вчитимуть іноземну мову цьогоріч близько 12 тисяч. За його словами, строгої усталеної програми навчання немає — діти освоюють іноземну мову в ігровій формі. Кількість місць у мовних таборах — необмежена і залежить від кількості бажаючих таким чином провести вільний час під час літніх канікул. Вік дітей особливого значення не має. Навчання триває максимально чотири тижні. Участь у таборах - безкоштовна.

Святослав Сидорук зазначає, що переселенці, які живуть на Рівненщині, звернулися із проханням організувати табір, де учитимуть українську мову. Якщо набереться необхідна кількість учнів, він також розпочне свою роботу.
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна

УкрнетвудАктуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини