18.05.2016, 21:30

Яку зачіску зробити дівчаткам на випускний у дитсадок

Джерело фото: poradumo.pp.ua

Пропонуємо кілька простих і цікавих ідей.
Зачіска на випускний - справа відповідальна, адже маленькі леді, незважаючи на свій вік, також хочуть бути найгарнішими на своєму святі.

Звісно, зробити зачіску можна і в перукарні, але коштуватиме таке задоволення вам близько 100-150 грн. Можна також попросити знайомих про таку послугу, але й тут без витрати коштів не обійтися. Найкращий варіант у випадку економії - зробити зачіску донечці власноруч.

Найпростіша зачіска для дівчинки - накручене волосся. Для цього можна заплести косички на ніч чи скористатися феном. Доповнити таку зачіску можете гарною заколкою, бантиком тощо.Випускний у модельному агентстві "Панна" 2015 рікНе дуже складною буде класична і популярна зачіска "бабета". Доповнити її краще квіткою в тон сукні або атласним бантом.Якщо ви вмієте гарно заплітати коси, варіантів для дівчачої зачіски дуже багато.

Рівняни - про те, що подарувати на випускний дітям, які закінчують початкову школуДосить гарно виглядає і така зачіска:Її також можна прикрасити українськими квітами або заколкою.

Якщо плести не дуже вмієте, у створенні зачіски вам допоможуть кольорові резинки.Ну і головне в ці справі не забути - обрана зачіска повинна подобатися вашій дитині і відповідати її смакам. Тоді свято точно буде вдалим.

Успіхів!